نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۷

تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Kong: Skull Island منتشر شد

کمپانی برادران وارنر تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم کونگ: جزیره‌ی جمجمه (Kong: Skull Island) را منتشر کرد.

فیلم Kong: Skull Island جدیدترین فیلم هیولایی کمپانی برادران وارنر است که جمعه این هفته به روی پرده خواهد رفت. حال این کمپانی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی از کینگ کونگ بزرگ و قدرتمند جزیره جمجمه است. از جمله این تصاویر می‌توان به تصویر نبرد با دو هیولای دیگر به صورت همزمان اشاره کرد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

| |

شخصیتی که ساموئل ال جکسون ایفاگر نقش آن در فیلم Kong: Skull Island، در طول این تریلر می‌گوید:

ما قصد داریم که این میمون را شکست و او را بدست آوریم. آن زمان به او نشان می‌دهیم که انسان پادشاه است.

با این حال، به نظر می‌رسد تام هیدلستون ایده دیگری دارد. در یک صحنه، شخصیتی که او در این فیلم بازی می‌کند، گفت:

ما قصد داریم که کونگ را نجات بدهیم.

همچنین در این تریلر می‌بینیم که شخصیت هیدلستون در مقابل کونگ که ظاهرا مجروح شده، ایستاده است و می‌گوید:

کونگ فقط داره از قلمرو خودش دفاع می‌کنه.

علاوه بر این، کمپانی برادران وارنر پوستر جدیدی از فیلم Kong: Skull Island منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Kong: Skull Island New Poster

فیلم Kong: Skull Island بخشی از دنیای سینمایی هیولایی مشترک برادران وارنر و لجندری پیکچرز است. فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzilla: King of The Monsters)، فیلم بعدی این مجموعه خواهد بود که قرار است در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) اکران شود. ماه گذشته مایکل دووگرتی، کارگردان و نویسنده فیلم کرمپوس (Krampus)، به عنوان کارگردان جدید فیلم Godzilla: King of The Monsters انتخاب و رسما معرفی شد. علاوه بر این، تاکنون حضور ملی بابی براون و کایل چندلر در این فیلم نیز تایید شده است. فیلم گودزیلا علیه کونگ (Godzilla vs. Kong)، دیگر فیلم این مجموعه است که در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. گفته می‌شود نام این دنیای سینمایی مشترک، MonsterVerse خواهد بود.

فیلم Kong: Skull Island به کارگردانی جردن وت رابرتز، برای اکران در تاریخ ۱۰ مارس (۲۰ اسفند) برنامه ریزی شده است. تام هیدلستون، بری لارسن، ساموئل ال جکسون، جان گودمن، جان اورتیز، توبی کبل، جینگ تیان، جیسون میچل، توماس من، شیا ویگهام، کوری هاوکینز و جان رایلی  از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده