// جمعه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

انتشار ویدیو جدید و سیاه و سفید فیلم Logan

کمپانی فاکس قرن بیستم ویدیو جدید و سیاه و سفیدی از فیلم لوگان (Logan) منتشر کرده است.

کمپانی فاکس قرن بیستم ویدیو جدیدی از فیلم Logan منتشر کرده است که نسبت به ویدیوهایی که پیش از این، از این فیلم منتشر شده، بسیار متفاوت است. نام این ویدیو Sunseeker است و تصاویر آن به شکل سیاه و سفید است. در این ویدیو لوگان در حال رانندگی با یک لیموزین در خیابان‌های بارانی است. او همچنین به یک پیام صوتی نیز گوش می‌دهد و به نظر می‌رسد که تصمیم دارد یک قایق تفریحی بخرد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو جالب و زیبا را تماشا کنید:

دانلود SD360p | دانلود HD720p | دانلود Full HD1080p

Sunseeker نام یک کمپانی بریتانیایی است که قایق‌های بادبانی لوکس تولید می‌کند. در ماه اکتبر، هیو جکمن به نام Sunseeker در توییتر شخصی خود اشاره کرده بود. علاوه بر جکمن، دافنه کین، پاتریک استوارت، ریچارد ای گرانت، الیزابت رودریگز، بوید هالبروک، استیون مرچنت، اریک لا سال، دوریس مورگادو و الیز نئال دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Logan حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. هیو جکمن در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده، گفته است که اتفاقات این فیلم در یک جهان متفاوت جریان دارد. او گفت:

زمانی که شما فیلم را تماشا کنید، کاملا درک خواهید کرد. نه تنها بخاطر لحن و جدول زمانی متفاوت فیلم، بلکه جهان فیلم نیز کمی متفاوت است. این در واقع الگوی متفاوتی است که در زمان تماشای فیلم متوجه آن خواهید شد. این فیلم واقعا به خط زمانی یا داستان فیلم‌های دیگر وابسته نیست. بدیهی است که پاتریک استوارت در این فیلم حضور دارد، پس ما با یک کراس‌اور بسیار متفاوت و تازه روبرو هستیم.

اوایل این ماه، فیلم Logan رسما توانست درجه سنی بزرگسال را از انجمن سینمایی آمریکا دریافت کند. طبق گفته منگولد، در این فیلم شاهد خشونت و صحنه‌های خونین بسیاری خواهیم بود. همچنین منگولد مدتی پیش فاش کرد که جکمن برای اینکه این فیلم با درجه سنی بزرگسال ساخته شود، حقوق خود را بسیار کاهش داده است.

فیلم Logan قرار است در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند امسال) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده