نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

انتشار تریلر Super Bowl فیلم Transformers: The Last Knight

کمپانی پارامونت پیکچرز تریلر سوپر بول (Super Bowl) فیلم مورد انتظار Transformers: The Last Knight را منتشر کرد.

اواسط ماه آذر، کمپانی پارامونت اولین تریلر فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) را منتشر کرد. حال به مناسبت برگزاری فینال مسابقات NFL موسوم به Super Bowl، این کمپانی تریلر و تبلیغ تلویزیونی جدید این فیلم را منتشر کرده است. در طی برگزاری و پخش این مسابقه، ویدیو‌های تبلیغاتی فیلم‌های مختلف تابستان امسال پخش خواهد شد که یکی از این فیلم‌ها، فیلم Transformers: The Last Knight خواهد بود. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو بسیار زیبا را تماشا کنید:

| |

 اتفاقات فیلم Transformers: The Last Knight پس از اتفاقات فیلم تبدیل‌شوندگان: عصر انقراض (Transformers: Age of Extinction) جریان دارد و همچنین پارامونت اعلام کرد نسخه طولانی‌تر این ویدیو را روز یکشنبه منتشر خواهد کرد. علاوه بر این، پارامونت اولین خلاصه داستان رسمی فیلم Transformers: The Last Knight را نیز منتشر کرده است:

فیلم The Last Knight داستان شکسته شدن قهرمان‌های اصلی مجموعه Transformers را روایت می‌کند. این فیلم تعریف جدیدی از آن چه که به یک شخص قهرمان می‌گوییم، را ایجاد خواهد کرد. انسان‌ها و تبدیل شوندگان در جنگ هستند و اپتیموس پرایم آن‌ها را ترک کرده است. کلید نجات آینده در اسرار پنهان گذشتگان که به خاک سپرده شده و تاریخ پنهان اعضای تبدیل شوندگان بر روی زمین، نهفته است. نجات زمین به اتحاد میان کید یگر، لرد انگلیسی و بامبل‌بی بستگی دارد، هرچند این اتحاد احتمالا ضعیف و سست خواهد بود و کمی بعید است رخ دهد.

فیلم Transformers: The Last Knight برای اکران در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است. مارک والبرگ، آنتونی هاپکینز، جاش دوهامل، تایریس گیبسون، جرود کارمیچر، استنلی توچی، لارا هادوک، لیام گریگان، میچ پیلگی، سانتیاگو کاباررا، جان تورتورو، جان گودمن و ایزابلا مونر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم Transformers: The Last Knight بر عهده مایکل بی است و آرت مارکوم، مت هالووی و کن نولان نیز بر روی فیلمنامه این فیلم کار کرده‌اند.

کمپانی پارامونت تصمیم دارد تا سال ۲۰۱۹ میلادی، هر سال یک فیلم از مجموعه Transformers تولید و منتشر کند. این استودیو چندی پیش اعلام کرده است دو فیلم پس از فیلم The Last Knight به روی پرده خواهد رفت. فیلم Transformers 6 در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) و Transformers 7 در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۷ تیر ۱۳۹۸۸) اکران خواهند شد. یکی از این دو فیلم، قرار است قسمت فرعی این مجموعه باشد که تمرکز آن بر روی شخصیت بامبل‌ بی خواهد بود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده