// چهار شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹

انتشار تبلیغات تلویزیونی جدید انیمیشن The Lego Batman Movie

کمپانی برادران وارنر سه تبلیغ تلویزیونی جدیدی از انیمیشن مورد انتظار The Lego Batman Movie منتشر کرده است.

کمتر از یک ماه تا اکران انیمیشن لگو فیلم بتمن (The Lego Batman Movie) بیشتر باقی نمانده است. به همین منظور کمپانی برادران وارنر سه تبلیغ تلویزیونی جدید از این انیمیشن منتشر کرده که در آن تصاویر جدیدی نیز دیده می‌شود. بیشتر این تصاویر بر روی شخصیت رابین و رابطه‌اش با بتمن، مبارزه بتمن با جوکر و دیگر شخصیت‌های شرور گاتهام، ملاقات بتمن با اعضای لیگ عدالت (Justice League) و علاقه بتمن به موسیقی، تمرکز دارد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیوهای زیبا و بامزه را تماشا کنید:

دانلود 360p | دانلود HD 720p

دانلود 360p | دانلود HD 720p

دانلود 360p | دانلود HD 720p

این انیمیشن یک نسخه فرعی از انیمیشن محبوب فیلم لگو (The Lego Movie) که در سال ۲۰۱۴ اکران شد، محسوب می‌شود. کارگردانی انیمیشن The Lego Batman Movie بر عهده کریس مک‌کی است و فیل لورد و کریستوفر میلر که کارگردانی The Lego Movie و مجموعه فیلم Jump Street را بر عهده داشتند، در نقش تهیه کننده در این انیمیشن حضور دارند. این دو همچنین در حال حاضر کارگردانی فیلم مستقل و بدون عنوان هان سولو (Han Solo) را بر عهده دارند. این فیلم مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند و فیلمبرداری این فیلم از ماه فوریه ۲۰۱۷ آغاز خواهد شدماه گذشته، کمپانی برادران وارنر تریلر جدیدی را از این انیمیشن منتشر کرد. چندی پیش نیز، کمپانی برادران وارنر به مناسبت روز بتمن پوستر جدیدی را از انیمیشن The Lego Batman Movie منتشر کرده بود.

ویل آرنت، به عنوان صداپیشه شخصیت بروس وین / بتمن، مایکل سرا به عنوان صداپیشه رابین، روزاریو داوسون به عنوان صداپیشه بت‌گرل، رالف فاینس به عنوان صداپیشه آلفرد، زک گالیفیاناکیس به عنوان صداپیشه جوکر و ماریا کری به عنوان صداپیشه شهردار گاتهام، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در انیمیشن The Lego Batman Movie حضور دارند. چندی پیش تایید شد که بیلی دی ویلیامز به عنوان صداپیشه شخصیت شرور و منفی دو چهره در این انیمیشن حضور خواهد داشت. همچنین طبق پوستر شخصیت‌های منتشر شده از این انیمیشن، جنی سلیت به عنوان صداپیشه شخصیت هارلی کوئین در انیمیشن The Lego Batman Movie حضور دارد.

انیمیشن The Lego Batman Movie در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۷ (۲۲ بهمن ۱۳۹۵) اکران خواهد شد. همچنین ادامه انیمیشن The Lego Movie نیز در دست تولید و ساخت است، اما چندی پیش اعلام شد اکران این انیمیشن عقب افتاده است و در حال حاضر قرار است در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۱۹ بهمن ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده