نویسنده: افشین پیروزی
// یکشنبه, ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱

تریلر جدید Batman: The Telltale Series نمره‌های بازی را نشان می‌دهد

تل‌تیل گیمز تریلر جدیدی با محوریت نمره‌های بازی Batman: The Telltale Series منتشر کرده است.

اپیزود پنجم بازی Batman: The Telltale Series چندی پیش عرضه شد و این سری موفق کمپانی تل‌تیل گیمز را به پایان رساند. حال این کمپانی تریلر جدیدی از بازی خود منتشر و در آن مروری بر نمره‌ها و تعریف و تمجید‌های منتقدین از بازی داشته است.

در این تریلر تقریبا سه دقیقه‌ای همچنین بخش‌های مهم بازی نیز به تصویر کشیده می‌شود و در صورتی که هنوز موفق به تجربه بازی نشده‌اید و دوست ندارید اطلاعاتی از آن برای‌تان فاش شود، بهتر است ویدیو را تماشا نکنید.

|

بازی Batman: The Telltale Series از زومجی نیز نمره‌های بسیار خوبی دریافت کرد و صادق تواضعی به اپیزود پنجم این بازی نمره عالی ۹ را داد و در خلاصه بررسی خود نوشت:

قسمت آخر بازی اپیزودیک بتمن داستان این فصل را به خوبی هرچه تمام‌تر جمع بندی کرده و یک پیش درآمد از فصل بعد در اختیار ما قرار می‌دهد. پیش درآمدهایی که طولانی نبوده و صرفا به چند سکانس کوتاه ختم می‌شود ولی همان چند سکانس کافی است تا بدانیم در فصل آینده چه شخصیت‌هایی را خواهیم دید. همچنین یکی دیگر از اصلی‌ترین نکات این قسمت، گیم‌پلی پخته‌تر و کامل‌تر نسبت به اپیزودهای پیشین است. حال بتمن کامل‌تر از قبل شده و از تمام قابلیت‌های خود برای نجات دادن گاتهام استفاده کرده است. با اینکه مشکلات فنی گریبان‌گیر این بازی است ولی، اگر جز طرفداران بازی‌های اپیزودیک و همچنین شخصیت بتمن هستید، به هیچ‌وجه بازی Batman: The Telltale Series را از دست ندهید.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده