نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

ویدیو جدید Rogue One: A Star Wars Story مبارزات فیلم را نشان می‌‌دهد

کمپانی دیزنی ویدیو جدید فیلم Rogue One: A Star Wars Story را منتشر کرده است که در آن به یکی از مبارزات در فیلم می‌پردازد.

در حاشیه برنامه امشب با اجرای جیمی فالون (The Tonight Show Starring Jimmy Fallon)، یک ویدیو از فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) منتشر شد. در این ویدیو که حاوی صحنه‌‌های اکشن متعددی است، جین آرسو و کاپیتان کاسیان اندور را در حال مبارزه با گروهی از استورم تروپرها مشاهده می‌کنیم. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

|

کاتلین کندی، رئیس لوکاس‌فیلم و تهیه کننده فیلم Rogue One، در مصاحبه جدید خود با مجله امپایر اعلام کرد که دنباله‌ای برای این فیلم ساخته نخواهد شد. همچنین این مجله نقل قولی از گرت ادواردز، کارگردان فیلم Rogue One منتشر کرده است که او گفته است که دنباله‌ای این فیلم سال‌ها پیش توسط جورج لوکاس ساخته و اکران شده است. اتفاقات فیلم Rogue One، پیش از شروع وقایع فیلم جنگ ستارگان اپیزود چهارم: امیدی تازه (Star Wars: Episode IV - A New Hope) رخ می‌دهد که گفته می‌شود فاصله زمانی بین اتفاقات این دو فیلم بسیار کوتاه است. فیلم A New Hope در سال ۱۹۷۷ به روی پرده‌های سینما رفت.

بلیت فروشی فیلم Rogue One از روز دوشنبه آغاز شده است و به همین منظور لوکاس فیلم تبلیغ تلویزیونی جدیدی را از این فیلم منتشر کرده است. هفته گذشته وب‌سایت هالیوود ریپورتر فروش سه روز نخست اکران فیلم Rogue One را که توسط تحلیلگران این وب‌سایت تخمین زده شده است  منتشر کرد. طبق این پیش بینی، فیلم Rogue One طی روزهای ۱۶ تا ۱۸ دسامبر (۲۶ تا ۲۸ آذر) بیش از ۱۳۰ میلیون دلار در آمریکا فروش خواهد کرد. بدین ترتیب این فیلم، پس از فیلم جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens)، دومین افتتاحیه برتر ماه دسامبر را خواهد داشت که در دسامبر ۲۰۱۵ موفق به فروشی معادل ۲۴۸ میلیون دلار در سه روز نخست اکران خود شد. این فیلم، بزرگترین افتتاحیه تاریخ سینماهای آمریکا را نیز در اختیار دارد. 

فیلم Rogue One: A Star Wars Story در تاریخ ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) سال جاری اکران خواهد شد. این در حالی است که مدتی پیش اعلام شد که این فیلم یک روز زودتر از تاریخ برنامه‌ریزی شده در بریتانیا اکران خواهد شد. فلیسیتی جونز، دیگو لونا، بن مندلسون، مدز میکلسن، دانی ین، جیانگ ون، آلن تودیک، ریز احمد، فارست ویتاکر،جنویو اوریلی و جیمز ارل جونز، صداپیشه شخصیت دارت ویدر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Rogue One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده