// جمعه, ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

دو تریلر جدید بازی Yakuza 6 داستان و ماموریت های فرعی را نمایش می دهند

سگا امروز دو ویدیوی جدید را از بازی Yakuza 6: The Song of Life با تمرکز برروی داستان و گیم‌پلی ماموریت‌های فرعی منتشر کرده است.

Yakuza 6: The Song of Life،‌ جدیدترین بازی از مجموعه یاکوزا، مجموعه نام‌آشنای کمپانی سگا (Sega) امروز دو ویدیو جدید را دریافت کرده است. اولین تریلر به داستان بازی اختصاص دارد. در اولین نگاه به نظر می‌رسد که بازی به میزان بسیاری، شاید حتی بیشتر از شماره‌های قبلی رشد کرده باشد. همانطور که پیش از این در اخبار بازی یاکوزا 6 اعلام شده بود، تازه‌ترین شماره تمرکز بسیاری را برروی گرافیک و به ویژه چهره شخصیت‌ها دارد.

برخلاف ویدیوی اول، دومین ویدیو برروی گیم‌پلی متمرکز است. جایی که قطعا سرگرمی بیشتری را با ایجاد یک شبیه‌ساز اوجی‌سال (مرد میانسال) جهت لذت بردن از انواع فعالیت‌ها و مینی‌گیم‌ها، در فرای داستان اصلی، ممکن خواهد کرد.

سگا از ۲۹ نوامبر (۹ آذر)‌ نسخه آزمایشی این بازی را به زبان ژاپنی منتشر خواهد کرد. اگر علاقمند به گیم‌پلی بازی هستید، اخیرا سگا ویدیویی ۴۰ دقیقه‌ای را از این بازی برروی یوتیوب منتشر کرده است.

بازی Yakuza 6: The Song of Life در تاریخ ۱۸ آذر ماه (۸ دسامبر) بصورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. سگا اخیرا اعلام کرده بود که این بازی با وجود گستردگی دارای صفحه بارگذاری نخواهد بود.

ویدیوی اول پیرامون داستان بازی:

|

ویدیوی دوم با تمرکز برروی گیم‌پلی:

|


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده