// یکشنبه, ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

کامیک کان 2016: تریلر جدید انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV منتشر شد

سازندگان کینگزگلیو: فاینال فانتزی 15 (Kingsglaive: Final Fantasy XV) تریلر جدیدی را، پیش از آغاز اکران جهانی این انیمیشن، منتشر کرده‌اند. ضمناً تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی دیجیتالی و بلو-ری این پویانمایی هم اعلام شده است. با زومجی همراه باشید.

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV مدتی است که در سینماهای ژاپن به روی پرده رفته است. با این حال، این پویانمایی تا حدود یک ماه دیگر در نقاط دیگر دنیا اکران نمی‌شود. اکنون سونی و اسکوئر انیکس (Square Enix) تریلر جدیدی از این انیمیشن را منتشر کرده‌اند تا طرفداران فاینال فانتزی را برای اکران جهانی آن آماده کنند. اگر نمی‌توانید تا زمان تماشای «کینگزگلیو: فاینال فانتزی 15» منتظر بمانید، می‌توانید این ویدیو را، که هم نماهایی آرام را در خودش جا داده و هم صحنه‌هایی پر از اکشن و زد و خورد را، تماشا کنید. با این حال، اگر نمی‌خواهید چیزی از داستان و شخصیت‌ها برای‌تان لو برود، شاید بهتر باشد که از خیر دیدن آن بگذرید.

 

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p  |  دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

در این میان و طی برگزاری نمایشگاه کامیک کان 2016، کمپانی اسکوئر انیکس تاریخ عرضه‌ی نسخه‌های نمایش خانگی Kingsglaive را هم اعلام کرد. نسخه‌ی دیجیتال این انیمیشن در ۳۰ اوت (سه‌شنبه ۹ شهریور) از طریق سرویس PlayStation Video در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. دیسک بلو-ری و DVD انیمیشن هم از ۴ اکتبر (سه‌شنبه ۱۳ مهر) به بازار راه پیدا خواهد کرد که البته نسخه‌ی بلو-ری در بسته‌های فیزیکی محدود بازی Final Fantasy XV هم وجود خواهد داشت. بازی در ۳۰ سپتامبر (جمعه ۹ مهر) برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

آن‌طور که دست‌اندرکاران کینگزگلیو می‌گویند، این انیمیشن داستانی را روایت می‌کند که عملاً از ساخته‌های پیشین فاینال فانتزی مستقل است و با این حساب می‌توان بدون داشتن پیش‌زمینه‌ای آن را تماشا کرد. البته به‌گفته‌ی سازندگان، کسانی که قصد دارند بازی Final Fantasy XV را تجربه کنند بهتر است که پیش از آن کینگزگلیو را تماشا کرده باشند تا از اشارات داستانی، بهتر و بیشتر باخبر شوند. سازندگان این انیمیشن تلاش کرده‌اند تا در آن، رابطه‌ی پدر و فرزندی را، در کنار دغدغه‌های یک فرمانروا، به‌شکلی شایسته و احساس‌برانگیز به تصویر بکشند.

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV قرار است در ۱۹ اوت (۲۹ مردادماه) در سینماهای برگزیده‌ی آمریکای شمالی به نمایش دربیاید.

منابع: DualShockers / Blog.US.PlayStation


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده