// جمعه, ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳

شخصیت‌های جدید انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV در آستانه اکران آن معرفی شدند

در آستانه‌ی آغاز اکران Kingsglaive: Final Fantasy XV در ژاپن، اسکوئر انیکس (Square Enix) تصاویری از شخصیت‌های پیش‌تر دیده‌نشده‌ی این انیمیشن منتشر کرده است. اگر با دیدن آن‌ها، پیش از تماشای اثر، مشکلی ندارید، با زومجی همراه باشید.

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV (کینگزگلیو: فاینال فانتزی 15) به‌زودی در ژاپن اکران می‌شود و اکنون کمپانی اسکوئر انیکس اطلاعات و تصاویری را از شخصیت‌های جدید آن منتشر کرده است. نخست بگوییم که اگر کنجکاو هستید تا از ویژگی‌های این کرکترها باخبر شوید، می‌توانید دنباله‌ی نوشتار را بخوانید؛ اما چنانچه نمی‌خواهید پیش از تماشای این اثر چیزی از داستان و شخصیت‌های آن برای‌تان لو برود، بهتر است از خواندن ادامه‌ی متن صرف‌نظر کنید.

 

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV - شخصیت Ravus Nox Fleuret

راوس ناکس فلورت (Ravus Nox Fleuret) یکی از شخصیت‌های تازه معرفی‌شده به شمار می‌رود. او برادر بزرگ‌تر بانو لونافریا (Lunafreya)، نامزد سابق نوکتیس (شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV)، است. وی در جایگاه یک افسر عالی‌رتبه در ارتش نیفلهایم (Niflheim) خدمت می‌کند. گویا او در بازی فاینال فانتزی 15 هم حضور خواهد داشت.

 

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV - شخصیت Glauca

گلائوکا (Glauca)، ژنرال ارتش نیفلهایم، کاراکتر دیگری است که در Kingsglaive خواهیم دید. وی شخصیت مرموزی دارد و هیچ‌کس از زندگی شخصی‌اش چیزی نمی‌داند.

 

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV - شخصیت Pelna Khara

پلنا خارا (Pelna Khara) عضوی باهوش و فهمیده از گروه کینگزگلیو است. وی و یاران‌اش سعی دارند تا از پیش‌روی نیفلهایم در خاک سرزمین‌شان جلوگیری کنند.

 

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV - شخصیت Tredd Furia

ترد فیوریا (Tredd Furia) از افراد خبره و کاربلد کینگزگلیو به شمار می‌رود. او در نتیجه‌ی تمرینات سختی که انجام داده، مهارت بالایی به دست آورده است.

 

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV - شخصیت Axis Arra

اکسس آرا (Axis Arra) شخصیت کم‌حرف کینگزگلیو است که به نظر می‌رسد به‌شدت اهل عمل باشد.

 

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV - شخصیت Sonitus Bellum

سونیتوس بلوم (Sonitus Bellum) کارشناس سلاح گروه کینگزگلیو است که برای انضباط نظامی ارزش ویژه‌ای قائل است.

انیمیشن Kingsglaive: Final Fantasy XV از ۱۹ تیر (۹ جولای) در ژاپن اکران خواهد شد و از ۱۹ اوت (۲۹ مردادماه) هم به سینماهای ایالات متحده راه پیدا خواهد کرد. بازی Final Fantasy XV هم قرار است در ۳۰ سپتامبر (۹ مهرماه) برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر شود.

منابع: Siliconera / DualShockers


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده