// جمعه, ۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱

تماشا کنید: با پیش خرید Civilization 6 بازی با قوم آزتک را زودتر تجربه کنید

طبق اعلام فراکسیس گیمز، توسعه‌دهنده Civilization 6، افرادی که این بازی را پیش‌خرید کنند قادر خواهند بود تا زودتر از سایر بازیکنان با قوم آزتک بازی کنند. . این بازی استراتژی در پاییز ۱۳۹۵ عرضه می‌شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

آزتک‌ها، قومی سرخ‌پوست ساکن در مکزیک سده چهاردهم، همواره یکی از قوم‌های مورد توجه سازندگان در بازی‌های استراتژی قرون وسطی بوده‌اند. اکنون فراکیس گیمز (Firaxis Games) با انتشار یک ویدیوی ۲ دقیقه‌ای از دسترسی زودتر پیش‌خرید کنندگان Civilization 6 به این قوم سرخ پوست خبر داده است.

طبق برنامه‌ریزی فراکسیس، قوم آزتک‌ها (Aztecs)، ۹۰ روز بعد از انتشار بازی استراتژی Civilization 6 برروی رایانه‌های شخصی در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. این بازی استراتژی در تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر) عرضه خواهد شد.

آزتک‌ها، قومی سرخ پوست بودند که از سال ۱۳۲۵ تا ۱۵۲۱ میلادی در مکزیک حکومت می‌کردند. این قوم توسط مونتزوما (Montezuma)، پنجمین پادشاه شهر تنوشتیتلان و دومین امپراتور آزتک‌ها رهبری می‌شد. ویدیوی زیر در کنار تصاویری از گیم‌پلی بازی، توضیحاتی پیرامون نحوه بازی با آزتک‌ها ارائه می‌دهد:

دانلود رزولوشن SD 360p | دانلود رزولوشن HD 720p

منبع: Eurogamer


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده