نویسنده: افشین پیروزی
// جمعه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۳

تماشا کنید: ویدیو ۱۵ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Civilization VI در E3 2016

در جریان نمایشگاه E3 2016، ویدیویی ۱۵ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Civilization VI منتشر شده که می‌توانید در ادامه مطلب زومجی آن را تماشا کنید.

سری بازی‌های Civilization، همواره جز آثار درخشان سبک استراتژیک هستند. نسخه جدید این مجموعه با نام Civilization VI توسط استودیو فیرکسیس گیمز در دست ساخت است و کمپانی توکی گیمز در تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر ۹۵) آن را برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد کرد. در جریان نمایشگاه E3 2016، ویدیویی از گیم‌پلی این بازی برای اولین بار منتشر شده است که در آن می‌توانیم نزدیک به ۱۵ دقیقه از روند بازی را مشاهده کنیم. کلیت بازی کماکان همانند نسخه‌های پیشین این سری است که در آن باید با ساخت شهر‌های جدید و توسعه آن‌ها، سعی کنید حکومت خود را به عنوان بهترین و قدرتمند‌ترین تمدن جهان مطرح کنید.

در این نسخه هم روش‌های متعددی برای پیروزی وجود خواهند داشت که شامل مواردی مثل پیروزی نظامی، صنعتی، اقتصادی و موارد دیگر می‌شوند. در ادامه می‌توانید ویدیوی گیم‌پلی بازی را تماشا کنید:

|

منبع: یوتیوب

[alert variation="alert-warning"]برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه E3 2016، به صفحه مخصوص این رویداد در وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.[/alert]


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده