// سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲

تماشا کنید: ریمستر HD بازی Final Fantasy 12 سال ۲۰۱۷ منتشر می شود

طبق اعلام اسکوئر انیکس، نسخه ریمستر بازی Final Fantasy 12 سال آینده میلادی برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. این رونمایی با انتشار ویدیویی زیبا از بازی انجام شده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

اسکوئر انیکس با انتشار ویدیویی از انتشار بازی Final Fantasy 12: The Zodiac Age در سال ۲۰۱۷ خبر داده است. این ویدیو که در پایین می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید؛ به خوبی تغییرات صورت گرفته نسبت به نسخه اورجینال بازی برروی پلی‌استیشن 2 را به نمایش می‌گذارد.

|

با اعلام انتشار The Zodiac Age در سال ۲۰۱۷، اکنون بعد از گذشت ‍۱۱ سال از زمان انتشار Final Fantasy 12 برروی پلی‌استیشن 2، شاهد بازگشت دوباره این بازی خواهیم بود. بازی پلی‌استیشن 4 بر پایه‌ی نسخه International Job System تولید شده است.

در مرداد سال گذشته بود که آرنی راث، نوازنده بازی Final Fantasy Distant Worlds خبر بازسازی این بازی را توسط اسکوئر انیکس در یکی از مراسم‌های مربوط به مجموعه‌ی Final Fantasy اعلام کرد. از آن هنگام تاکنون اخباری در رابطه با حقیقت ماجرا توسط اسکوئر انیکس منتشر نشده بود. علاوه بر این، در ماه مهر ۱۳۹۴ نیز تصاویری از Fortress،  ادامه لغو شده بازی Final Fantasy 12 منتشر شد که می‌توانید خبر مربوط به آن را در زومجی مطالعه کنید.

Final Fantasy 12 یکی از معدود بازی‌های فاینال فانتزی است که برای رایانه‌های شخصی ویندوزی تولید شده است. با این حال، نسخه بازسازی HD به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. The Zodiac Age به دنبال انتشار بازی‌های Final Fantasy 10 و 10-2 برای کنسول‌ها، تازه‌ترین بازی مجموعه است که توسط اسکوئر انیکس در قالب ریمستر تولید می‌شود.

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده