نویسنده: میثم سبحانی
// دوشنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰

تماشا کنید: نخستین تریلر فیلم Jasoun Bourne - جیسون بورن

فیلم سینمایی جیسون بورن (Jason Bourne) که پنجمین قسمت از این سری محبوب است بزودی در سینماهای جهان اکران می‌شود، پاول گرین‌گرس که فیلم‌های معروفی همچون کاپیتان فیلیپس را در کارنامه دارد، بعد از قسمت‌های دوم و سوم، دوباره بر صندلی کارگردانی این فیلم نشسته است. با زومجی همراه باشید.

کمپانی یونیورسال نخستین تریلر فیلم سینمایی جیسون بورن به کارگردانی پاول گرین‌گرس را منتشر کرد. در این تریلر سراسر حادثه‌ای و پر زدوخورد دوباره مت دیمون برای ایفای نقش جیسون بورن بازگشته است. علاوه بر این پیوستن دوباره او با پاول گرین‌گرس کارگردان سه قسمت اول مجموعه بورن، باعث شده که عطش طرفداران برای تماشای قسمت پنجم بیشتر شود.

این تریلر به معنای واقعی کلمه پر از صحنه‌های درگیری و زدوخورد است و صحنه‌های بسیار تند و سریعی از مبارزه‌های شخصیت‌ها را نشان می‌دهد. تامی لی جونز هم در این تریلر به همراه آلیشیا ویکاندر، جولیا استیلز، وینسنت کسل، ریز احمد و آتو اساندو حضور دارد.

در صحنه‌ای از تریلر، آن‌ها واقعا کامیونی را درون یک کازینو شلوغ می‌رانند. تمام این صحنه ها واقعی است و به هیچ وجه از فناوری CG استفاده نشده است و انصافا تمام این صحنه‌های حادثه‌ای، حداقل در تریلر، فوق‌العاده جذاب و تماشایی از کار درآمده است که امیدواریم بر پرده سینما نیز همین‌طور باشد. حتما طرفداران نیز از تماشای این تریلر هیجان‌زده می‌شوند.

البته جای امیدواری است که مت دیمون دوباره به نقش جیسون بورن بازگشته است؛ چرا که تحمل جرمی رنر به جای او بر پرده سینماها سخت بود. در ادامه شما می‌توانید نخستین تریلر رسمی فیلم سینمایی جیسون بورن را که ابتدا روی کانال یوتیوب کمپانی یونیورسال منتشر شده بود، مستقیماً از زومجی تماشا کنید:

|

شما هم‌چنین می‌توانید نخستین تیزر این فیلم سینمایی را از اینجا تماشا کنید. داستان فیلم از این قرار است که مت دیمون در این قسمت سعی می‌کند که یکی از مرگبارترین مسئولین سابق CIA را رسوا کند. در حالی که مت دیمون به همراه آلیشیا ویکاندر، وینسنت کاسل و تامی لی جونز در این فیلم حضور دارند، جولیا استیلز نیز به نقش سابق خود در این مجموعه بازگشته است. فرانک مارشال نیز دوباره در کنار جفری وینر از کمپانی Captivate Entertainment تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارند. علاوه بر آن‌ها، پاول گرین‌گرس، مت دیمون، گرگوری گودمن و بن اسمیت نیز جزو تهیه‌کنندگان فیلم هستند. کمپانی یونیورسال فیلم جیسون بورن را در ۸ مرداد سال ۱۳۹۵ در سینماهای جهان اکران می‌کند.

به نظر شما آیا قسمت پنجم می‌تواند به اندازه سه قسمت نخست جذاب باشد؟

منبع: Firstshowing


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده