// دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۹

راهنمای تروفی و اچیومنت های Star Wars Jedi: Survivor

تروفی و اچیومنت‌های بازی Star Wars Jedi Survivor به‌گونه‌ای طراحی شده که بازیکنان برای کسب تمامی آن‌ها باید آیتم‌های جمع‌آوری بسیاری را کسب کنند.

Star Wars Jedi Survivor را می‌توان دنباله‌ای خوبی برای فالن اوردر دانست. داستان جذاب و گیرا درکنار گیم‌پلی سرگرم کننده از ویژگی‌های مثبت بازی به حساب می‌آیند، اما مشکلات فنی متعدد در روز انتشار، سبب شده بود تا سروایور نتواند آنطور که باید و شاید، تجربه‌ی روانی را ارائه دهد؛ مخصوصا برای کاربران کامپیوتر و تیم سازنده در جریان هفته‌های اخیر، آپدیت‌های مختلفی را عرضه کرده تا مشکلات را تا حد چشم‌گیری کاهش دهد.

دراین‌قسمت از راهنمای تروفی و اچیومنت، به‌سراغ بازی Star Wars Jedi: Survivor رفته‌ایم تا کاربران بتوانند به‌راحتی تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنند.

اطلاعات کلی

  • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌ها: ۳ از ۱۰ (کاربران می‌توانند تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را روی ساده‌ترین درجه سختی کسب کنند)
  • مدت زمانی‌که طول می‌کشد تا تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنید: ۴۰ ساعت روی درجه سختی Story (تقریبا ۲۰ ساعت برای کامل کردن بخش داستانی و ۲۰ ساعت هم برای پاکسازی سیاره‌ها)
  • تعداد تروفی‌های بازی: ۵۴ عدد و معادل ۱۳۵۰ امتیاز (۴۴ تروفی برنز، هفت تروفی نقره، دو تروفی طلا و یک تروفی پلاتینوم)
  • تعداد اچیومنت‌های بازی: ۵۳ عدد و معادل ۱۰۰۰ امتیاز
  • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: یک عدد
  • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: گزارش‌هایی منتشر شده از اینکه دو تروفی و اچیومنت Perk of the Job و They’re Probably Fine گلیچ دارند.
  • آیا درجه سختی روی کسب تروفی و اچیومنت‌های بازی تأثیرگذار است؟ خیر، می‌توانید تمامی محتویات را روی درجه سختی Story تجربه کنید
  • حداقل دفعاتی که باید بازی را تجربه کنید: یک بار
  • آیا پس از کامل کردن داستان، می‌توانید به‌صورت آزاد در جهان بازی به گشت‌و‌گذار بپردازید؟ بله

تروفی The Jedi Survivor

توضیح: تمامی تروفی‌های بازی را به‌دست آورید

تروفی Rooftop Duel

توضیح: یک اینکوئیزیتور را شکست دهید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی For Saw Gerrera

توضیح: از چنگ امپراطوری خود را آزاد کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Grab Some Seat

توضیح: با رئیس کانتینا سیاره Koboh صحبت کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی The Past Made Present

توضیح: جدای را از داخل مخزن نجات دهید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Survivors, We Adapt

توضیح: با یک نایت‌سیستر سفر کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Among the Masters

توضیح: با Jedi Masters ملاقات کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی For the Path

توضیح: از Pilgrim’s Sanctuary محافظت کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Out of the Bedlam

توضیح: یک دوست را از دست گروه Bedlam Raiders آزاد کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Tanalorr Bound

توضیح: Abyss Compass را دراختیار بگیرید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Tragedy

توضیح: از آرکایو محافظت کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی At the Precipice

توضیح: از Nova Garon زنده خارج شوید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Into the Abyss

توضیح: راه رسیدن به Tanalorr را متوجه شوید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی A Place You Could Call Home

توضیح: داستان بازی را کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Han Slowlo

توضیح: ۵۰ عدد از دشمنان را درحالی بکشید که تحت تاثیر مهارت Slow هستند

در جریان مرحله اول، بازیکنان به‌صورت خودکار مهارت Slow را آزاد کرده که با فشردن دکمه‌های R3+L3/R+L فعال می‌شود. حال مدام از این مهارت استفاده کرده و در مجموع ۵۰ نفر را بکشید.

تروفی So Uncivilized

توضیح: ۱۰ عدد از دشمنان را با مهارت Point Blank از بین ببرید

در جریان مرحله سوم بازیکنان استنس Blaster را آزاد خواهند کرد. حال ازطریق درخت مهارت‌ها و شاخه مربود به استنس بلستر، مهارت Point Blank را خریداری کنید. سپس موقع نبرد با دشمنانی که سلاح Melee دارند (سلاح دوربرد حساب نیست)، دکمه مثلت/Y را دقیقا قبل از برخورد ضربه به شما وارد کنید. به‌عبارتی، در طول نبرد به‌جای پری کردن ضربات، دکمه مثلث/Y را در زمان درست استفاده کنید تا کل کستیس از بلستر خود استفاده کرده تا آن‌ها را با یک ضربه انفجاری به عقب پرتاب کنید. ۱۰ بار این کار را با موفقیت انجام دهید.

تروفی You’ve Got a Friend

توضیح: هر یک از همراه‌های شما ۱۰ بار به شما کمک کنند

در بعضی از مراحل و مأموریت‌های Star Wars Jedi: Survivor، بازیکنان به کمک کاراکتر بُد یا مرین باید مأموریت خود را کامل کنند. حال زمانی‌که در این دسته از مأموریت‌ها قرار بگیرید، می‌توانید از مهارت‌های‌شان کمک گرفته تا شرایط بهتری را در مبارزات پشت سر بگذارید. پیشنهاد می‌کنم در همان مرحله اول یا مرحله چهارم و قرارگیری درکنار کاراکتر بُد، ۱۰ بار از مهارت او استفاده کنید، زیرا دلیل از دست دادن تروفی و اچیومنت ذکر شده، شخصیت بُد است. در جریان مرحله سوم هم می‌توانید از کاراکتر مرین کمک بگیرید. البته که وی پس از کامل کردن داستان همچنان در دسترس است، اما تنها در سیاره Jedha و منطقه Arid Flats به کمک شما می‌آید.

تروفی Catch!

توضیح: با یک عدد Roller Mine به سه دشمن ضربه وارد کنید

Roller Mineها گونه‌ای از دشمنان هستند که در سیاره Koboh و در جریان مرحله دوم با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید. درواقع این دسته از دشمنان توپ‌هایی هستند که شما را دنبال کرده و با نزدیکش شدن به کل کستیس، منفجر می‌شوند. حال تنها کافی است گروهی از دشمنان (حداقل سه نفر) را به سمت یک Roller Mine برده و با استفاده از مهارت‌ فورس خود تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنید.

تروفی They Never Saw It Coming

توضیح: ۲۰ بار به دشمنان بی‌خبر از حضور شما ضربه بزنید

منظور این است که به‌صورت مخفیانه به دشمنان نزدیک شده و با استفاده از ضربات تمام کننده (مواقعی که استفاده از دکمه مربع/ایکس را مشاهده می‌کنید) آن‌ها را از بین ببرید. ۲۰ بار این کار را انجام دهید.

تروفی This is Cannon

توضیح: یک دشمن را به داخل ماینینگ کنن Shattered Moon بفرستید

در جریان مرحله چهارم و زمانی‌که برای بار دوم وارد Shattered Moon می‌شوید، یک دستگاه بزرگ را مشاهده می‌کنید که یک پرتو کشنده را شلیک می‌کند. به‌طور معمول این تروفی و اچیومنت را از دست نخواهید داد، زیرا از داخل این دستگاه باید عبور کنید و اطراف آن، دشمنان را از بین ببرید. حال کافی است یکی از دشمنان به‌واسطه شلیک این پرتو کشته شود. در بخشی از نبردها در نزدیکی این دستگاه، پلتفرمی را می‌بینید که بیش از چهار الی پنج دشمن به‌سمت شما حمله‌ور شده و میان شما، یک پرتو شلیک می‌شود. تنها کافی است دشمنان را در محدوده شلیک پرتو نگه دارید.

تروفی I’m a Living Legend

توضیح: تمامی دشمنان لجندری بازی را شکست دهید

با تماشای ویدیو زیر محل دقیق تمایم دشمنان لجندری را متوجه خواهید شد.

دانلود از آپارات

تروفی Get Down From There

توضیح: به ۲۰ دشمن بالا برده شده حمله کنید

در جریان مرحله چهارم، کل کستیس مهارت Force Lift را کسب می‌کند و کاربران با فشردن دکمه‌های R1+مثلث/RB+LB می‌توانند از این مهارت استفاده کنند. پیشنهاد می‌کنم از فورس لیفت روی دشمنان ضعیف نظیر استورم‌تروپرها استفاده کنید و سپس با لایت‌سیبر خود به آن‌ها ضربه بزنید.

تروفی One With the Force

توضیح: از Focus Sight استفاده کرده و از ۵۰ حمله دوری کنید

بازیکنان در شاخه Survival درخت مهارت‌ها باید مهارت Focused Sight را خریداری کنند. سپس با نگه داشتن دکمه دایره/B در مبارزات، می‌توانید از این مهارت استفاده کنید. به‌عبارتی با نگه داشتن دکمه Focused Sight کاراکتر بازی به‌صورت خودکار ضربات را جاخالی می‌دهد. ازاین‌رو از ۵۰ حمله دشمنان بدین صورت فرار کنید.

تروفی Mirror Match

توضیح: یک دشمن گیج شده، دشمن هم‌نوع خود را شکست دهد

در مرحله اول، بازیکنان مهارت Confuse را کسب می‌کنند که با فشردن R1+دایره/RB+B روی دشمنان، فعال می‌شود. در همان مرحله اول و پس از مشاهده آموزش نحوه استفاده از Confuse، از آن روی یک دشمن استفاده کرده تا هم‌نوع خود را شکست دهد. اشاره کنم که بعضی وقت‌ها تنها با یک بار استفاده، دشمن مقابل از بین نمی‌رود و چندین بار باید یک دشمن ثابت را Confuse کرده تا بتواند دشمن دیگر را از بین ببرد.

تروفی Pinpoint

توضیح: ۱۰ بار به‌صورت پرفکت از Precision Release استفاده کنید

Precision Release یکی از مهارت‌ای شاخه Dual Wield لایت‌سیبر شما است. برای استفاده از این مهارت، باید دقیقا قبل از اینکه ضربه به شما برخورد کند، دکمه مثلث/Y را نگه دارید. حال اگر کل کستیس وارد یک فلش زدن از اعمال ضربه با لایت‌سیبر به دشمن شد، به درستی از Precision Release استفاده کرده‌اید. این کار را ۱۰ بار تکرار کنید.

تروفی Slam Dunk

توضیح: با یک بار استفاده از مهارت Slam، همزمان به پنج دشمن ضربه سنگین وارد کنید

بازیکنان در جریان مرحله چهارم به‌صورت خودکار مهارت Slam را کسب خواهند کرد. اما، برای کسب این تروفی و اچیومنت باید از شاخه Force و بخش Telekinesis، مهارت Mass Slam را پس از کسب اسلم در طول داستان خریداری کنید. ازاین‌رو می‌توانید همزمان از اسلم روی بیش از یک دشمن استفاده کنید. حال زمانی‌که با یک گروه حداقل پنج نفره از دشمنان روبه‌رو شدید، کافی است آن‌ها را دور یکدیگر جمع کرده و سپس با نگه‌داشتن R1+ضربدر/RB+A اسلم خود را شارژ کرده و یک ضربه سنگین به آن‌ها وارد کنید. بازیکنان می‌توانند برای سهولت کار ابتدا از مهارت صحنه آهسته خود یا Wrenching Pull (یکی دیگر از مهارت‌هایی که با L2+R2/LT+RT اعمال می‌شود) استفاده کنند.

تروفی Riposte

توضیح: یک دشمن را که در حال مقاومت به Force Pull است، پری کنید

بازیکنان با فشردن دکمه L2/LT از مهارت Force Pull استفاده می‌کنند. حال بعضی از دشمنان بازی نظیر BX Droidsها که یک باتن الکتریکی به‌دست دارند، به‌خوبی دربرابر فورس پول مقاوم هستند. یکی از این دسته از دشمنان را پیدا کرده و ابتدا از Force Pull استفاده کنید. سپس مشاهده می‌کنید که دشمن مورد نظر پس از مقاومت کردن، سریع با یک ضربه به شما حمله می‌کند. ضربه او را پری کنید تا تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنید.

تروفی Star Tours

توضیح: تمامی Jedi Chamberها را پیدا کرده و کامل کنید

برای فهمیدن محل دقیق تمامی Chamberها، ویدیو زیر را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

تروفی King of the World

توضیح: به بلند‌ترین نقطه از منطقه Harvest Ridge برسید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده، ویدیو زیر را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

تروفی There Is No Try

توضیح: یک کشتی را از داخل گودال قیر خارج کنید

در بخشی از مرحله دوم و زمانی‌که در حال عبور از Gorge Crash Site هستید، یک Pit Droid را مشاهده خواهید کرد که در داخل قیر گرفتار شده است. این محیط را به یاد داشته باشید و پس از یادگیری مهارت Lift در مرحله چهارم، مجدد بازگشته و کشتی را از داخل قیر خارج کنید.

تروفی Now, This Isn’t Podracing

توضیح: ۵۰۰ متر را با استفاده از حیوانات بازی طی کنید

بازیکنان اولین Mount خود را در مرحله دوم و در بخشی از داستان آزاد خواهند کرد. معمولا ترفی و اچیومنت ذکر شده را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد. بااین‌حال، تنها کافی است سوار Mount شده و ۵۰۰ متر را طی کنید.

تروفی Cleaning Up

توضیح: تازه شوید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده، باید به داخل سرویس بهداشتی Cantina در سیاره Koboh بروید. زمانی‌که داخل کانتینا شدید، به سرعت به سمت راست چرخیده و وارد سرویس بهداشتی شوید. حال به سراغ توالت سمت چپ رفته تا تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنید.

تروفی They’re Probably Fine

توضیح: Mount خود را وارد یک عامل ناشناخته بزرگ کنید

برای کسب این تروفی و اچیومنت، تنها کافی است ویدیو زیر را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

تروفی Skywalker

توضیح: به مدت زمین پاهای خود را روی زمین یا دیوار قرار ندهید

راه‌های مختلفی برای کسب این تروفی و اچیومنت وجود دارد. برای مثال، در مرحله اول و بخش‌های آغازین بازی از یکی از لوله‌ها آویزان شده و پس از گذشت یک دقیقه روی زمین قرار بگیرید. مورد دوم هم این است که روی یک زیپلاین، مدام دکمه مثلت/Y را فشار دهید تا جهت حرکت کل کستیس مدام عوض شود و پس از گذشت یک دقیقه، به روی زمین برگردید.

تروفی It’s a Trap

توضیح: Phon’Qi Caverns به گشت‌و‌گذار بپردازید

پیشنهاد می‌کنم پس از تمام شدن داستان بلافاصله این تروفی و اچیومنت را کسب کنید، زیرا یک ارتقای نقشه در دسترس شما قرار می‌گیرد که آیتم‌های جمع‌آوری بیشتری را برای شما نمایان کرده و روند پلاتینوم کردن بازی ساده‌تر می‌شود. با مشاهده ویدیو زیر، محل دقیق تمامی ارتقاهای نقشه و نحوه کسب آن‌ها را متوجه خواهید شد.

دانلود از آپارات

تروفی Max Capacity

توضیح: یک کانتینا شلوغ داشته باشید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده باید ۱۱ نفر را برای حضور در کانتینا استخدام کنید. با مشاهده ویدیو زیر محل دقیق تمامی افرادی را که باید استخدام کنید، مشاهده خواهید کرد.

دانلود از آپارات

تروفی Can You Pet the Bogling?

توضیح: می‌توانید بوگلینگ را نوازش کنید

بوگلینگ‌ها موجوداتی شبیه به راکون و سنجاب هستند و همانند نسخه پیشین در سروایور هم حضور دارند. بازیکنان برای اولین‌بار در جریان مرحله دوم و حضور خود در سیاره Koboh با این موجودات مواجه خواهند شد. پس از اینکه در کانتینا حضور پیدا کردید و میان‌پرده مخصوص این بخش تمام شد، به اطراف نگاه کنید. استبل‌هایی را می‌بینید که همیشه درکنار آن‌ها بوگلینگ‌ها حضور داشته و می‌توانید آن‌ها را ناز و نوازش کنید.

تروفی Caij Match

توضیح: توجه یک غریبه مرموز را جلب کنید

برای کسب این تروفی و اچیومنت باید ۱۷ جایزه بگیر را بکشید که با تماشای ویدیو زیر، محل دقیق آن‌ها را متوجه خواهید شد.

دانلود از آپارات

تروفی Who Gives a Puck

توضیح: اولین جایزه خود را دریافت کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Perk of the Job

توضیح: از پرک در تمامی اسلات‌ها استفاده کنید

با تماشای ویدیو زیر محل دقیق تمامی پرک‌ها را مشاهده خواهید کرد.

دانلود از آپارات

تروفی Greezy Money

توضیح: ۲۵ آیتم را رد و بدل کنید

بازیکنان در جریان کسب تروفی و اچیومنت Splurgle، تروفی و اچیومنت ذکر شده را هم کسب خواهند کرد. بااین‌حال کاربران آیتم‌های جمع‌آوری نظیر دیتا دیسک، Priorite Shards یا Jedah Scrolls را می‌توانند به‌سراغ کاراکترهای مربوطه برده و در ازای آن‌ها، آیتم‌های دیگری را دریافت کنند.

تروفی Cobra Cal

توضیح: درحالی با شمشیر خود تمرین کنید که یک هدبند پوشیده‌اید

برای کسب هدبند، باید آن را از فروشگاه دوما در پایگاه Rambler’s Reach که در سیاره Koboh قرار گرفته خریداری کنید. برای کسب این آیتم به هفت عدد Priorite Shard نیاز دارید. پس از خریداری کردن، از منو شخصی‌سازی کاراکتر آن را برای کل کستیس انتخاب کرده و سپس به Jedah بروید. حال به دامی استورم‌تروپر داخل ایستگاه ضربه‌بزنید تا تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنید.

تروفی A Presence I’ve Not Felt Since…

توضیح: یک آیتم اصلی قدیمی را بپوشید

درواقع منظور کسب و پوشیدن Poncho است که از نسخه فالن اردر به سروایور اضافه شده است. برای به‌دست آوردن این آیتم هم باید دشمن Spawn of Oggdo واقع در منطقه Koboh Fort Kah’Lin را شکست دهید. در راستای پاکسازی تمامی مناطق و محیط‌های بازی و کسب تروفی و اچیومنت‌های آیتم‌های جمع‌آوری، تروفی و اچیومنت ذکر شده را هم به‌دست خواهید آورد.

تروفی Hey, Luke At Us

توضیح: در تمامی اسلات‌های شخصی‌سازی کل کستیس، یک آیتم تزئینی جدید بپوشید

بازیکنان با پیدا کردن صندوق‌های مختلف یا خرید از فروشنده‌های بازی، می‌توانند آیتم‌های تزئینی مختلفی را برای شخصیت کل کستیس کسب کنند. حتما پیشنهاد می‌کنم قبل ازاینکه به‌سراغ آیتم‌های جمع‌آوری بازی بروید، ابتدا مأموریت مربوط‌به Phon’Qi Caverns را کامل کنید تا نقشه شما ارتقا پیدا کند. ازاین‌رو می‌توانید محل دقیق تمامی صندوق‌ها را مشاهده کنید.

تروفی Road House

توضیح: درحالی که یک Mullet پوشیده‌اید، از ضربه دراپ کیک برای آسیب‌رساندن به یکی از دشمنان بازی استفاده کنید

بازیکنان Mullet را از داخل یک صندوق در منطقه Deredict Dam سیاره Koboh کسب خواهند خواهند کرد. البته که ابتدا باید مهارت Slam در مرحله چهارم را کسب کرده باشید تا بتوانید در این محیط پیشروی کرده و به‌صندوق مورد نظر برسید. برای مشاهده محل صندوق‌‌ها روی نقشه بازی هم مأموریت مربوط‌به Phon’Qi Caverns را کامل کنید. پس از کسب و پوشیدن Mullet، به یک مدیتیشن پوینت رفته و استنس Crossguard را انتخاب کنید. در انتها، درحالی که دکمه مربع/X را نگه داشته‌اید، به سمت یکی از دشمنان سر راه خود بدوید.

تروفی Kitted Out

توضیح: BD-1، بلستر و لایت سیبر کل کستیس را با اجزای جدید شخصی‌سازی کنید

تنها کافی است با کسب آیتم‌های تزئینی برای لایت‌سیبر، بلستر و دروید BD-1، آن‌ها را انتخاب کرده و یک ست کاملا جدید بسازید.

تروفی Skoova Diving

توضیح: آکواریوم داخل کانتینا را پر کنید

درواقع برای کسب این تروفی و اچیومنت باید هر ۱۲ ماهی داخل جهان بازی را پیدا کنید و ویدیو زیر، محل دقیق این ماهی‌ها را به شما نشان می‌دهد.

دانلود از آپارات

تروفی Growth Spurt

توضیح: برای یک باغچه کامل فضای آزاد پیدا کنید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده باید هر ۱۰ گیاه جهان بازی را پیدا کنید و ویدیو زیر، محل دقیق این گیاه‌ها را به شما نشان می‌دهد.

دانلود از آپارات

تروفی Gambler

توضیح: تمامی مسابقات هولوتاکتیکس را برنده شوید

بازی Star Wars Jedi: Survivor دارای یک مینی گیم به نام هولوتاکتیکس است. ابتدا پیشنهاد می‌کنم که بخش داستانی را تمام کرده و سپس تمامی کاراکترهایی را که می‌توان استخدام کرد، استخدام کنید. درغیراین‌صورت بعضی از مسابقات هولوتاکتیکس را از دست خواهید داد.

تروفی Intergalactic Geographic

توضیح: برای پر کردن Tactical Guide، تمامی دشمنان را اسکن کنید

ویدیو تروفی و اچیومنت Caij Match را تماشا کنید.

تروفی Reconnaissance

توضیح: از BD-1 استفاده کرده تا یک هدف در مسافت دور را مورد بررسی قرار دهد

برای کسب این تروفی و اچیومنت ابتدا باید مهارت BD Visor در مرحله دوم و سیاره Koboh را کسب کنید. سپس با فشردن جهت پایین دی‌پد و سپس R3/R، کاراکتر BD-1 همانند یک دوربین دیدبانی برای شما عمل کرده و با فشردن مربع/X می‌توانید دشمنان را اسکن کنید. اگر از قبل اسکن کرده باشید، عبارت Show Tactical Guide Entry را مشاهده خواهید کرد. اگر این عبارت را مشاهده کردید، هیچ اشکالی ندارد. زیرا، با فشردن دکمه ذکر شده در این عبارت وارد بخش مورد نظر شده و Reconnaissance را دریافت خواهید کرد.

تروفی Splurge

توضیح: تمامی آیتم‌های کاراکتر دوما را خریداری کنید

پیشنهاد می‌کنم ابتدا باتوجه به ویدیو تمامی ارتقاهای نقشه بازی، آن‌ها را پیدا کرده و سپس به‌سراغ تروفی و اچیومنت‌های مربوط‌به آیتم‌های جمع‌آوری بروید این ارتقاها به شما اجازه می‌دهند تا تمامی آیتم‌های جمع‌آوری را روی نقشه مشاهده و به‌راحتی ردیابی کنید. دراین‌میان اشاره کنم که دوما را در جریان پیشروی در داستان در مرحله دوم استخدام خواهید کرد و برای خرید تمامی آیتم‌های وی، به ۱۰۰ عدد Priorite Shards نیاز دارید.

تروفی The Jedi Path

توضیح: هر سه بخش درخت مهارت‌ها را به‌صورت کامل ارتقا دهید

درخت مهارت‌های بازی دارای سه بخش مختلف است که قسمت لایت‌سیبر و فورس خود به شاخه‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. در مجموع و با درنظرگرفتن قسمت‌های مختلف، ۹ شاخه برای ارتقا وجود دارد. بازیکنان در جریان ۱۰۰ درصد کردن سیاره‌های Star Wars Jedi: Survivor، به‌راحتی XP لازم در راستای کامل کردن درخت مهارت‌ها را کسب خواهند کرد.

تروفی Blood, Sweat, and Tears

توضیح: تمامی Force Tearهای بازی را کامل کنید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید.

دانلود از آپارات


منبع Powerpyx
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده