// یکشنبه, ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

راهنمای تروفی و اچیومنت های بازی Dead Space Remake

تروفی و اچیومنت‌های بازی Dead Space Remake به‌گونه‌ای طراحی شده که کاربران برای کسب تمامی آن‌ها باید حداقل دو بار بازی را تمام کنند.

بازسازی بازی‌هایی که در زمان عرضه خود عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند، یکی از چالش‌های بزرگ به حساب می‌آیند و استودیو موتیو هم به‌خوبی این چالش را به سرانجام رسانده است. بازسازی Dead Space یک تجربه بسیار خوب و هیجان‌انگیز به‌حساب می‌آید که هم هواداران قدیمی و هم کاربران تازه‌وارد را راضی نگه داشته است.

دراین‌قسمت از راهنمای تروفی و اچیومنت به‌سراغ بازی Dead Space رفته‌ایم تا کاربران بتوانند به‌راحتی تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنند.

اطلاعات کلی

  • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌ها: ۶ از ۱۰ اگر از فایل‌های ذخیره‌ای خود نسخه پشتیبان تهیه نکنید | ۴.۵ از ۱۰ اگر از اشتراک پلی استیشن پلاس برای گرفتن نسخه پشتیبان از سیو‌های خود استفاده کنید
  • مدت زمانی‌که طول می‌کشد تا تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنید: ۲۵ الی ۳۵ ساعت
  • تعداد تروفی‌ها: ۴۸ عدد و معادل ۱۳۰۵ امتیاز (۳۵ تروفی برنز، ۱۰ تروفی نقره، دو تروفی طلا و یک تروفی طلا)
  • تعداد اچیومنت‌ها: ۴۷ عدد و معادل ۱۰۰۰ امتیاز
  • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ۲ عدد، مابقی تروفی و اچیومنت‌ها را تا قبل از پایان مرحله یازدهم کسب خواهید کرد.
  • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: ندارد
  • آیا درجه سختی روی کسب تروفی و اچیومنت‌ها تأثیرگذار است؟ بله، باید بازی را روی سخت‌ترین درجه سختی (Impossible) تمام کنید
  • حداقل دفعاتی که باید بازی را تمام کنید: دو بار، اما پیشنهاد می‌شود که سه بار بازی را به پایان برسانید
  • آیا پس از تمام کردن، بخش انتخاب مراحل یا گردش آزادانه در محیط وجود دارد: می‌توانید تا زمان Point of No Return مرحله یازدهم، به‌صورت آزادانه در تمامی محیط بازی بگردید و انتخاب مرحله‌ای وجود ندارد. همچنین با ورود به نیو گیم پلاس، تمامی آیتم‌های جمع‌آوری و آپگرید‌های شما به نیو گیم پلاس منتقل می‌شود

تروفی Concordance Officer

توضیح: تمامی تروفی‌های بازی را کسب کنید

تروفی Welcome Aboard

توضیح: مرحله اول را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Lab Rat

توضیح: مرحله دوم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی All Systems Go

توضیح: مرحله سوم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Cannon Fodder

توضیح: مرحله چهارم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی True Believer

توضیح: مرحله پنجم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Greenhouse Effect

توضیح: مرحله ششم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی S.O.S

توضیح: مرحله هفتم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Strange Transmissions

توضیح: مرحله هشتم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Wreckage

توضیح: مرحله نهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Keeper of the Faith

توضیح: مرحله دهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Betrayed

توضیح: مرحله یازدهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Exodus

توضیح: مرحله دوازدهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Final Regeneration

توضیح: منشا هانتر را پیدا کنید

بازیکنان با کامل کردن مأموریت فرعی Premeditated Malpractice می‌توانند تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنند. در مرحله ششم، قادر به فعال کردن مأموریت ذکر شده هستیم و در اوایل مرحله هفتم هم می‌توانید آن را کامل کنید. البته که تا قبل از خروج از USG Ishimura در انتهای مرحله یازدهم، می‌توانید مأموریت فرعی مورد نظر را انجام دهید. همچنین با تماشای ویدیو مربوط‌به تمامی آیتم‌های جمع‌آوری، راهنمای Premeditated Malpractice را هم متوجه خواهید شد.

تروفی Whole Again

توضیح: تحقیق و بررسی نیکول را ادامه دهید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده باید مأموریت فرعی Scientific Methods را کامل کنید. در جریان مرحله دوم، قادر به فعال کردن این مأموریت بوده و در اوایل مرحله دوم هم می‌توانید آن را کامل کنید. البته که تا قبل از خروج از USG Ishimura در انتهای مرحله یازدهم، می‌توانید مأموریت فرعی مورد نظر را انجام دهید. همچنین با تماشای ویدیو مربوط‌به تمامی آیتم‌های جمع‌آوری، راهنمای Premeditated Malpractice را هم متوجه خواهید شد.

تروفی Set A Benchmark

توضیح: بازی را روی درجه سختی Medium کامل کنید

تروفی Untouchable

توضیح: بازی را روی درجه سختی Impossible کامل کنید

درجه سختی Impossible تاحدی در نسخه بازسازی شده دستخوش تغییرات شده است. دراینجا میزان آسیب‌رساندن و آسیب دیدن دشمنان باتوجه به درجه سختی Hard تنظیم شده است، اما ویژگی Autosave غیرفعال است. همچنین شما تنها یک Slot برای ذخیره کردن بازی خود دارید. بااین‌حال می‌توانید با رسیدن به نقاط سیو مختلف، بازی خود را ذخیره کنید. دراین‌میان اشاره کنم که با یک بار مردن در درجه سختی Impossible، فایل ذخیره شما و درجه سختی به‌صورت خودکار به درجه سختی Hard تغییر پیدا می‌کند. ازاین‌رو با گرفتن نسخه پشتیبان به‌صورت مداوم روی پلی استیشن پلاس (اگر روی پلی استیشن بازی می‌کنید و دارای اشتراک پلاس هستید) می‌توانید از سختی این درجه سختی بکاهید. همچنین یک راه کلی‌تر هم وجود دارد تا سایر بازیکن بتوانند از آن استفاده کنند و آن هم این است که اگر حس کردید که در حال مردن هستید، سریعا بازی را ببندید. حال دوباره بازی خود را اجرا کرده و از آخرین مکانی که Dead Space را ذخیره کرده‌اید، مشغول تجربه مجدد شوید.

تروفی Trusted Contractor

توضیح: نیو گیم پلاس بازی را روی یکی از درجه سختی‌ها تمام کنید

بعد از تمام کردن بازی، نیو گیم پلاس در دسترس شما قرار می‌گیرد. تمامی مواردی که آزاد کرده یا جمع‌آوری کرده‌اید، به نیو گیم پلاس نیز منتقل می‌شود (ازطریق فروشگاه داخل بازی آن‌ها را دریافت کنید). همچنین اشاره کنم که در جریان نیو گیم پلاس، شما با گونه جدید نکرومورف‌ها به نام فانتوم روبه‌رو خواهید شد که چالش‌برانگیزتر از گونه‌های معمولی هستند. اشاره کنم که برای مشاهده پایان جدید، باید تمامی Marker Fragmentها را جمع‌آوری کرده و تمامی سلاح‌ها و لباس خود را هم تا انتها ارتقا دهید.

تروفی Full Arsenal

توضیح: تمامی سلاح‌های بازی را کسب کنید

۹ سلاح در جهان نسخه ریمیک Dead Space قرار گرفته که با مشاهده ویدیو زیر، محل دقیق‌ تمامی آن‌ها و همچنین سایر آیتم‌های جمع‌آوری را مشاهده می‌کنید.

دانلود از آپارات

تروفی Built to Order

توضیح: ارتقا تمامی سلاح‌های بازی را نصب کنید

با تماشای ویدیو مربوط‌به تروفی و اچیومنت Full Arsenal، محل دقیق ارتقا تمامی سلاح‌ها را متوجه خواهید شد.

تروفی Autofire

توضیح: ۳۰ نفر را با سلاح پالس‌ رایفل بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح پالس رایفل بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی Live with the Hot Ones

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح فلیم‌تروور بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح فلیم‌تروور بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی A Cut Above

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح ریپر بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح ریپر بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی Pusher

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح فورس گان بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح فورس گان بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی Eviscerator

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح لاین گاین بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح لاین گاین بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی FUll Contact

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح کانتکت بیم بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح کانتکت بیم بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی One GUn

توضیح: بازی را درحالی تمام کنید که تنها از پلاسما کاتر استفاده می‌کنید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده بازی را باید تنها درحالتی تمام کنید که از سلاح پلاسما کاتر استفاده می‌کنید. بااین‌حال استفاده از مواردی مثل Melee، ضربه‌زدن با پا رو سر دشمنان، پرتاب کردن اشیاء انفجاری به سمت دشمنان و شلیک در آن‌ها هیچ اشکالی ندارد.

تروفی Pack Rat

توضیح: ۲۵ آیتم را در Storage قرار دهید

درطول تجربه خود از دد اسپیس، به فروشگاه‌هایی می‌رسید که می‌توانید آیتم‌های اضافی خود را در آن ذخیره کنید. تنها کافی است ۲۵ آیتم را ذخیره کرده تا تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنید.

تروفی Story Teller

توضیح: ۷۵ لاگ مختلف را جمع‌آوری کنید

توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal را مطالعه کنید.

تروفی Legend Teller

توضیح: ۱۴۰ لاگ مختلف را جمع‌آوری کنید

توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal را مطالعه کنید.

تروفی Merchant

توضیح: تمامی شماتیک‌های بازی را کسب کنید

شماتیک‌ها باعث می‌شوند تا آیتم‌های جدیدی برای خرید در فروشگاه در دسترس قرار بگیرد. با مطالعه توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal می‌توانید محل دقیق تمامی آن‌ها را مشاهده کنید.

تروفی Marksman

توضیح: ۵۰ اندام بدن را قطع کنید

توضیحات تروفی و اچیومنت Surgeon را مطالعه کنید.

تروفی Surgeon

توضیح: ۵۰۰ اندام بدن را قطع کنید

یکی از ویژگی‌های گیم‌پلی و مبارزات Dead Space Remake قطع کردن اندام نکرومورف‌ها است. ازاین‌رو درطول تجربه خود به‌راحتی تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب خواهید کرد.

تروفی Wishbone

توضیح: یک اندام آویزان را با استفاده از Kinesis از بین ببرید

ابتدا باید با شلیک به نکرومورف‌ها، آن‌ها را ضعیف کرده و سپس به واسطه مهارت ذکر شده، اندام آن‌ها را جدا کنید. یادتان باشد که می‌توانید از Kinesis برای نکرومورف‌های کشته شده هم استفاده کنید.

تروفی Raise The Stakes

توضیح: یکی از دشمنان را با سنجاق بچسبانید

البته که اینجا از Pin منظور چسباندن نکرومورف‌ها به دیوار است و به‌واسطه اشیاء فلزی داخل محیط قادر به انجام این کار هستید. تنها کافی است با Kinesis یک میله فلزی را برداشته و آن را درحالی به سمت یک نکرومورف پرتاب کنید که پشت او یک دیوار قرار داشته باشد. سپس نکرومورف مورد نظر را به سرعت بکشید. میله‌های فلزی در گوشه و کنار محیط‌ها قرار گرفته و با نزدیک شدن به آن‌ها، با یک نور آبی کمرنگ نمایان می‌شوند تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

تروفی Freeze

توضیح: از Statis روی ۵۰ دشمن استفاده کنید

یکی از ساده‌ترین تروفی و اچیومنت‌های بازی و تنها کاری که باید انجام دهید، منجمد کردن نکرومورف‌ها با Statis است. ۵۰ بار این کار را انجام دهید.

تروفی Backbreaker

توضیح: ۱۰ دشمن را با پا کوبیدن از بین ببرید

توضیحات تروفی و اچیومنت ذکر شده، کمی نامفهوم است. زمانی پا کوبیدن شما روی نکرومورف‌ها برای تروفی و اچیومنت ذکر شده لحاظ می‌شود که حتما با یک ضربه پا شما، کشته شوند. برای مثال، نوزادهایی که از شکم Pregnantها خارج می‌شوند یا دشمنان کوچکی از Guardianها اسپاون می‌شوند. این دسته از دشمنان را به‌راحتی با یک پا کوبیدن از بین خواهید برد.

تروفی Maxed Out

توضیح: تمامی سلاح‌ها و تجهیزات خود را به‌صورت کامل ارتقا دهید

برای این کار ابتدا باید تمامی سلاح‌های بازی و ارتقاهای آن‌ها را پیدا کنید که ویدیو کسب آیتم‌های جمع‌آوری در توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal می‌تواند به شما کمک کند. برای کسب این تروفی و اچیومنت به ۱۸۹ ناد نیاز دارید و حتما باید به‌سراغ نیو گیم پلاس بروید تا بتوانید تمامی موارد خواسته شده را تا انتها ارتقا دهید.

تروفی Front Toward Enemy

توضیح: از Shooting Gallery زنده خارج شوید

برای مشاهده نحوه کسب تروفی و اچیومنت مورد نظر، تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

تروفی Z-Baller

توضیح: Level 6 در Zero-G Basketball را کامل کنید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

تروفی There’s Always Peng

توضیح: Peng Treasure را پیدا کنید

برای پیدا کردن Peng تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید. یادتان باشد که پس از پیدا کردن Peng آن را در فروشگاه به فروش رسانده و ۳۰ هزار کردیت کسب کنید.

دانلود از آپارات

تروفی Full Clearance

توضیح: Master Security Override را خلق کنید

برای کسب تروفی و اچیومنت مورد نظر باید مأموریت فرعی You Are Not Authorized را کامل کنید. در جریان مرحله چهارم این مأموریت فرعی شروع خواهد شد و در اوایل مرحله دهم هم قادر به کامل کردن آن هستید (البته تا قبل از پایان مرحله یازدهم می‌توانید تمامی مأموریت‌های فرعی Dead Space Remake را کامل کنید. در غیر اینصورت از دست می‌روند). ازطرفی برای کامل کردن این مأموریت باید هفت Rig را پیدا کنید که ویدیو آن در زیر قرار گرفته است.

دانلود از آپارات

تروفی Brute Force

توضیح: یک بروت را بکشید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Exterminator

توضیح: یک لویاتان را بکشید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Get Off My Ship!

توضیح: یک لویاتان رمننت را بکشید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Mindless Prey

توضیح: هایو مایند را بکشید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Marked

توضیح: یک فرگمنت مارکر را برای اولین‌بار پیدا کنید

توضیحات تروفی و اچیومنت Reunion را مطالعه کنید

تروفی Reunion

توضیح: پایان جایگزین را روی یکی از درجه سختی‌ها مشاهده کنید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده باید ابتدا باید وارد نیو گیم پلاس شده و سپس تمامی فرگمنت‌های مارکر را جمع آوری کنید که آیتم‌های جمع‌آوری مخصوص نیو گیم پلاس هستند. با تماشای ویدیو مربوطه در توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal محل دقیق تمامی فرگمنت‌ها را مشاهده خواهید کرد.


منبع Powerpyx
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده