// جمعه, ۲ آبان ۹۹ ساعت ۱۱:۰۱

در جریان فصل چهارم بازی Fortnite شاهد اضافه شدن کاراکترهای جهان مارول به بازی هستیم و در این قسمت، راهنمای چالش‌های هفته نهم را برای شما کاربران آماده کرده‌ایم.

در فصل چهارم از بازی فورتنایت چپتر 2 که پنجشنبه ۶ شهریور ماه در دسترس قرار گرفت، اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، دست به تغییرات بسیار جالبی زده است. در جریان فصل چهارم از چپتر دوم بازی فورتنایت شاهد اضافه شدن کاراکترهای مارول هستیم که باید جلوی گالاکتوس، یکی از شخصیت‌های شرور جهان مارول، را بگیرند. فصل چهارم فورتنایت چپتر 2 نکسوس وار (Nexus War) نام‌گذاری شده است و در ادامه چالش‌های هفته نهم را برای شما تدارک دیده‌ایم. چالش‌های هفتگی فورتنایت هر پنجشنبه در دسترس قرار می‌گیرد. 

چالش های هفته نهم از فصل چهارم فورتنایت چپتر 2

چالش‌های هفته نهم

اسم چالشتوضیحات
Search Chests at Holly Hedgeپیدا کردن هفت صندوق در منطقه Holly Hedge
Eliminations at Slurpy Swamp کشتن سه بازیکن در منطقه Slurpy Swamp
Collect Floating Rings at Steamy Stacksپیدا کردن حلقه‌های شناور در Steamy Stacks
Deal damage to opponets at Sweaty Sandsدر منطقه Sweaty Sands به سایر بازیکنان آسیب برسانید (میزان آسیب رسانی ۵۰۰)
Land at Sharky Shell and finish Top 25در منطقه Sharky Shell فرود آمده و حداقل رتبه بیست و پنجم را در بازی کسب کنید
Dance at the highest spot and the lowest spot on the mapدر مرتفع‌ترین و پایین‌ترین نقطه نقشه بازی برقصید
Heal teammates with a Bandage Bazookaهفت‌بار نوار سلامت هم تیمی‌های خود را با اسلحه Bandage Bazooka بازیابی کنید

همانند هفته‌های گذشته، بازیکنان در جریان اولین چالش باید وارد یک محیط خاص شده و هفت صندوق را باز کنند. برای هفته نهم، باید وارد Holly Hedge شوید و هفت صندوق را باز کنید. در ادامه، باید در محیط Slurpy Swamp سه بازیکن را بکشید. در جریان چالش آسیب رساندن به سایر بازیکنان هم تنها کافی است وارد منطقه Sweaty Sands شوید به سایر بازیکنان بازی آسیب وارد کنید تا زمانی‌که میزان آسیب‌رسانی وارد شده به ۵۰۰ برسد.در چالش بازیابی نوار سلامت هم‌تیمی با Bandage Bazooka هم می‌توانید برای سهولت کار به حالت تیم رامبل مراجعه و نوار سلامت هفت عدد از هم تیمی‌های خود را با این سلاح بازیابی کنید.

در روی نقشه بازی فورتنایت، محیط Sharky Shell نمایش داده نشده است، اما اگر به شمال Coral Castle دقت کنید، یک جزیره کوچک را مشاهده می‌کنید که تقریبا چسبیده به محیط Coral Castle است. بازیکنان باید در این منطقه فرود آمده و برای زنده ماندن تلاش کنند. مرتفع‌ترین و کم ارتفاع‌ترین محیط‌های فورتنایت هم به Coral Castle و  کوه‌های برفی سمت راست Misty Meadows مربوط می‌شود. در سمت راست Misty Meadows، کوه‌های برفی قرار داده شده که تنها کافی است پس از خروج از بتل باس، روی بالاترین نقطه آن فرود بیایید. برای کم ارتفاع‌ترین محیط هم دقیقا در وسط محیط Coral Castle، یک حوضچه آب قرار دارد. درواقع این حوضچه و محیط‌آبی در پایین‌ترین نقطه قلعه Coral Castle قرار دارد.

Collect Floating Rings at Steamy Stacks

در زیر هم می‌توانید ویدیو راهنمای دریافت حلقه‌های شناور در محیط Steamy Stacks را تماشا کنید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده