// شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

هفته نامه ۱۲ + ۱: از Comic Con 2016 تا Pokemon GO

طبق معمول شنبه‌ها، با دوازده به علاوه یکمین هفته‌نامه ویدیویی در خدمت شما هستیم تا مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای سرگرمی داشته باشیم. هفته پیش نیز اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از صدر اخبار توسط بازی Pokemon GO تا آغاز نمایشگاه کامیک کان ۲۰۱۶. با ما همراه باشید.

این هفته نیز دنیای سرگرمی، هفته شلوغی را پشت سر گذاشت. از طرفی بازی Pokemon GO کماکان صدر جدول اخبار را به خود اختصاص داد. این بازی بالاخره در ژاپن یعنی مهد خود منتشر شد و به قدری مقامات ژاپن نگران امنیت شهروندان خود بودند که پیش از انتشار بازی، بیانیه‌ای صادر کردند و در آن نکات ایمنی را به ژاپنی‌ها گوشزد کردند.

از طرف دیگر، نمایشگاه Comic Con 2016 کار خود را در شهر سن دیگو ایالات متحده آغاز کرد و هر روز اخبار جدیدی از محصولات مرتبط با کامیک منتشر می‌شود. جمعه بود که نتفلیکس و مارول طوفان به پا کردند و اولین تریلرها را از سریال‌های The Defenders، Iron Fist و Luke Cage منتشر کردند. کمپانی سگا نیز در جریان نمایشگاه کامیک کان، از دو بازی بر مبنای شخصیت محبوب سونیک رونمایی کرد و امید دارد که با این دو بازی دوباره موفقیت‌های قدیم این بازی را تکرار کند.

اگر در هفته گذشته وقت نداشتید که اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی و سرگرمی را دنبال کنید، در آیتم هفته‌نامه ویدیویی زومجی می‌توانید مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده