// شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲

هفته نامه ویدیویی ۱۰: از Bioshock The Collection تا احتمال عرضه پلی استیشن نئو در آخر تابستان

یک هفته دیگر هم گذشت و با ۱۰مین قسمت از هفته‌نامه ویدیویی در خدمتتون هستیم. شاید بتوان مهم‌ترین خبرهای این هفته را،‌ تایید ساخت Bioshock The Collection و احتمال عرضه پلی‌استیشن نئو در اواخر تابستان برشمرد. پس با ما همراه باشید تا به اخبار هفته گذشته دنیای سرگرمی مرور کوتاهی داشته باشیم.

هفته پیش هم مانند همیشه، دنیای سرگرمی از اتفاقات مختلف پر بود. یکی از مهم‌ترین خبرهای این هفته، تایید ساخت بایوشاک کالکشن بود. این خبر با انتشار یک تریلر توسط تو کی گیمز اعلام شد و این کمپانی بالاخره به شایعات ساخت این بازی، پایان داد. بازی Bioshock The Collection شامل نسخه‌های ریمستر بایوشاک، بایوشاک ۲ و بایوشاک اینفینیت خواهد بود و قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. این بازی قرار است که در تاریخ ۲۳ شهریور منتشر شود.

یکی دیگر از اخبار مهم هفته گذشته، خبری بود که یک تحلیلگر اوراق بهادار به نام دامیان تانگ اعلام کرد. وی مدعی شده است که پلی‌استیشن نئو و نسخه اسلیم پلی‌استیشن 4، قرار است در جریان نمایشگاه بازی توکیو، به بازار عرضه شوند. اگر ادعای وی صحیح باشد، تا آخر تابستان امسال،‌ باید منتظر عرضه دو پلی‌استیشن جدید باشیم.

اگر در هفته گذشته وقت نداشتید که اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی و سرگرمی را دنبال کنید، در آیتم هفته‌نامه ویدیویی زومجی می‌توانید مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده