نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹

تریلر جدید Slay the Spire پیش از عرضه نسخه پلی استیشن 4 بازی منتشر شد

کاربران کنسول‌ها نهایتا در انتهای ماه جاری می‌توانند به تجربه بازی کارتی و دِک بیلدر Slay the Spire در کنسول پلی‌استیشن 4 بپردازند.

بازی Slay the Spire نهایتا در انتهای ماه جاری در دسترس کاربران کنسول‌ها قرار می‌گیرد و حال مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو MegaCrit (مگاکریت) و کمپانی Humble Bundle (هامبل باندل) به عنوان توسعه‌دهنده و ناشر این اثر، تریلر مربوط به نسخه پلی استیشن 4 آن را منتشر کردند. این بازی که پیش از این اثری انحصاری برای کامپیوتر بود، ترکیبی از بازی‌های کارتی دارای مکانیسم دِک بیلدینگ (Deck-Building) و بازی‌های نقش‌آفرینی در سبک روگ لایک است که سال گذشته موفقیت زیادی در استیم به دست آورد. شما می‌توانید در ادامه به تماشای تریلر مربوط به نسخه PS4 بازی Slay the Spire بپردازید و از آن لذت ببرید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

اگر به معنای واقعی کلمه در بازی غرق شوید، این اثر همواره برای‌تان تازگی خواهد داشت؛ چرا که روش‌های بسیاری برای ساخت یک دسته کارت وجود دارد

بازیکنان می‌توانند ماموریت‌شان را با یکی از سه کاراکتر موجود آغاز کنند که هر یک از آن‌ها دارای مجموعه کارت‌های مخصوص به خود هستند. هر بازیکن کار را با دریافت مجموعه کارت‌های آغازینِ مشابه شروع می‌کند، اما به سرعت کارت‌های جدیدی برای تغییر دسته کارت‌هایش دریافت می‌کند که احساس منحصربه‌فرد بودن هر دور بازی را برایش به ارمغان می‌آورد. بیش از ۲۵۰ کارت برای یافتن در بازی وجود دارد که این موضوع تجربه دوباره بازی را لذت‌بخش می‌کند. آیتم‌ها و رویدادهای گوناگون نیز بسته به نحوه بازی با دسته کارت‌ها تغییر می‌کند که این موضوع تنها به مبهم و رازآلود بودن هر بار تجربه بازی می‌افزاید. اگر واقعا در بازی غرق شوید، این اثر همواره برای‌تان تازگی خواهد داشت و دلیل این امر روش‌های بسیار زیادی است که برای ساخت یک دسته کارت وجود دارد.

بازی Slay the Spire در اصل یک بازی تک‌نفره است؛ با‌این‌حال، استودیو مگاکریت با افزودن بخش چالش‌های روزانه، مقداری از عناصر بازی‌های چندنفره را به بازی تزریق کرده است. در این بخش بازیکنان تلاش می‌کنند که تا جای ممکن با رقابت با دشمنان رتبه خود را افزایش دهند و در نهایت رتبه‌های‌شان را با سایر بازیکنان در سراسر جهان مقایسه کنند. این بخش را می‌توان یک بخش عالی برای طرفداران پروپاقرص بازی که به دنبال به دست آوردن لذت بیشتری از این اثر هستند، به حساب آورد. بازی Slay the Spire درحال‌حاضر برای کاربران کامپیوتر در دسترس است و در تاریخ ۳۱ اردیبهشت (۲۱ مه) برای پلتفرم پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. این بازی همچنین تا پایان سال ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود و بازیکنانی که می‌خواهند در حال حرکت به تجربه بازی بپردازند، باید تمام حواس‌شان را برای انتشار اطلاعات بیشتر در این رابطه جمع کنند. شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.  


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده