نویسنده: محمود محرابی
// جمعه, ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳

تریلر جدید Ashes of Creation با محوریت محیط بازی

تریلر جدید بازی Ashes of Creation از انترپید استودیو، محیط بسیار زیبای این بازی را نشان می‌دهد.

انترپید استودیو (Intrepid Studios) تریلر جدیدی از بازی Ashes of Creation را منتشر کرد. نسخه‌ی Pre Alpha این بازی در اواسط شهریور و در نمایشگاه PAX West قابل بازی خواهد بود و تریلر منتشر شده، دقیقاً همین نسخه از بازی را نشان می‌دهد. در این تریلر چندین مورد از محیط‌های فوق العاده زیبای این بازی نشان داده شده تا بازیکنان بیش‌تر با آن‌ها آشنا شوند.

بازی Ashes of Creation یک بازی جهان باز در سبک MMORPG است که طبق گفته‌های قبلی قرار است تصمیماتی که بازیکنان برای منابع و مکان‌های زندگی می‌گیرند روی جهان بازی تأثیر مستقیم بگذارد.

اینطور که به نظر می‌رسد با بازی جاه‌طلبانه‌ای رو‌به‌رو خواهیم بود. این بازی در کیک‌ استارتر از ۱۹،۵۷۶ نفر پشتیبان‌کننده‌ی خود سه میلیون و ۲۷۱ هزار دلار سرمایه جمع کرده است. تیم توسعه‌ی این بازی در ابتدا این کمپین را با نمایش یک نمونه‌ اولیه‌ی قوی شروع کردند و این نشان می‌دهد که اگرچه امروزه به اندازه روزهای اول فعالیت Kickstarter، از این موردها رخ نمی‌دهد، ولی هنوز هم می‌توان با یک نمونه اولیه‌ی قوی برای پروژه‌ی خود سرمایه مورد نیاز را جذب کرد. هدف آن‌ها در ابتدا جمع آوری تنها ۷۵۰ هزار دلار بود ولی حدود چهار برابر آن سرمایه جمع شد و حالا می‌توانند تمام هدف‌های خودشان برای ساخت بازی را پیاده کنند.

در ادامه شما را به دیدن این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم. انتظار می‌رود که بازی Ashes of Creation برای پی‌سی در آذر ماه سال ۱۳۹۷ منتشر شود:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده