// یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱

تریلر گیم پلی بازی Legrand Legacy

استودیو Semisoft اخیرا تریلری از گیم‌پلی بازی نقش‌آفرینی Legrand Legacy منتشر کرده است.

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، استودیو سمی‌سافت (Semisoft) تریلر جدیدی از نسخه آلفا بازی Legrand Legacy منتشر کرد. این بازی نقش‌آفرینی  که مراحل ساخت خود را پس از کمپین موفقیت آمیز خود در کیک‌استارتر (Kickstarter) آغاز کرده است، در سپتامبر (شهریور-مهر ماه) سال جاری برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

تریلر جدید که گیم‌پلی دو دقیقه‌ای از این بازی را تصویر می‌کشد سیستم نقش‌آفرینی قدیمی آن را به نمایش می‌گذارد. کاربران در این بازی پس از تعیین حملات خود باید آن را در بازه زمانی دقیقی اعمال کنند تا از این طریق بتوانند به دشمنان خود آسیب برسانند. این روند و سبک در بازی‌هایی همچون Legend of Dragon، Super Mario RPG و Chorno Trigger دیده می‌شود که این بار بازی Legrand Legacy قصد دارد با المان‌های جدید تجربه نو‌آورانه‌ای را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

سازندگان توضیحاتی پیرامون ویژگی‌های بازی Legrand Legacy منتشر کردند که در ادامه می‌توانید مطالعه کنید:

جنگ بزرگ Mugna Feud  که بین پادشاهی فندور و التیا اتفاق می‌افتد، دنیای Legrand را در حالت آشفته‌ای رها می‌کند. شما بازی را نقش فین انجام می‌دهید؛ برده جوانی که پس از بیدار شدن خود را آغشته به نیروی اسرارآمیزی پیدا می‌کند، در حالی که از گذشته خود چیزی را به یاد نمی‌آورد. سفر خود را در دنیای فانتزی این بازی آغاز کنید و به جنگ با دشمنان بروید و آرامش را به دنیای خود برگردانید. اما محتاط باشید زیرا نیرویی بسیار تاریک و عمیق انتظار شما را می‌کشد.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌‌پلی جدید بازی Legrand Legacy را دانلود و تماشا کنید:

| |


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده