// چهار شنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲

تاریخ عرضه آخرین قسمت از فصل اول بازی Hitman مشخص شد

اسکوئر انیکس تاریخ عرضه قسمت آخر فصل اول و محل رخ دادن وقایع بازی را مشخص کرد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی استودیو اسکوئر انیکس، ناشر بازی اپیزودیک Hitman، بالاخره تاریخ عرضه قسمت ششم و آخرین قسمت از فصل اول این بازی مشخص شد. قسمت ششم بازی Hitman در تاریخ ۱۰ آبان (۳۱ اکتبر میلادی) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین وقایع داستانی این قسمت در شهر هوکایدو کشور ژاپن رخ می‌دهد. در ادامه این استودیو اعلام کرده که اسم ماموریت پیش‌روی مامور ۴۷، Situs Inversus بوده و در این قسمت داستان و گیم‌پلی بازی به اوج خود خواهد رسید. استودیو اسکوئر انیکس در این باره می‌گوید:

هوکایدو محلی است که پر از بیمارستان‌های خصوصی و محیط‌هایی است که از رفت و آمد زیاد مردم بهره می‌برد. همچنین در این قسمت شاهد تکنولوژی‌های روز و پیشرفته ژاپن و رستوران‌های سنتی سوشی بوده و مامور ۴۷ می‌بایست در این محیط‌های بسیار زیبا به‌دنبال دو هدف خود گشته و آن‌ها را نابود کند. 

|

همچنین مایکل ووگت، نویسنده ارشد بازی، در جریان مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که بازی هیتمن در مجموع دارای سه فصل بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان بوده و از پایان فصل اول، داستان اصلی بازی شروع می‌شود. وی در این باره می‌گوید:

ما قصد داریم در جریان چند فصل یک داستان جاه‌طلبانه را برای بازی هیتمن خلق کرده و بازیگران متفاوتی را در دل داستان جای دهیم. در بازی‌های گذشته این مجموعه، اهداف مورد نظر مامور ۴۷ اشخاص مهمی بودند که شما سریعا آن‌ها را کشته و به‌سراغ هدف بعدی می‌رفتید، ولی در اینجا قصد داریم تا اهدافی را خلق کنیم که به‌همین سادگی از بین نرفته و نقش بسزایی در جریان بازی خواهند داشت.

قصل اول بازی شروعی بر داستان اصلی بازی است. فصل اول هیتمن همانند به‌پایان رسیدن بخش اول یک فیلم می‌ماند، جایی که شما کاملا به بخش‌های مختلف بازی آشنایی کامل داشته و شخصیت‌ها را به‌خوبی می‌شناسید.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده