// سه شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۹

ویدیویی ۱۵ دقیقه ای از گیم پلی بازی Vampyr منتشر شد

استودیو دونت‌ناد (Dontnod Entertainment)، سازنده بازی Life is Strange، ویدیویی جدید از گیم‌پلی بازی Vampyr را منتشر کرد. با زومجی همراه باشید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی استودیو دونت‌ناد و فوکوس هوم (Focus Home Interactive)، ناشر بازی Vampyr، یک ویدیو ۱۵ دقیقه‌ای جدید از گیم‌پلی این بازی منتشر شد.

در این ویدیو شاهد مبارزات جاناتان با دشمنان‌اش هستیم. نکته‌ای که در طول این ویدیو شدیدا شما را جذب می‌کند، حال و هوای لندن ویکتوریایی است. فضایی کاملا تاریک و شایعاتی از حضور خون‌آشام‌های مختلف در دنیای بازی و ترس و اضطراب. سیستم مبارزاتی بازی به این صورت که است که شخصیت جاناتان علاوه‌بر نوار سلامت خود از یک نوار انرژی جهت جا خالی دادن ضربات دشمنان و تلپورت کردن از یک مسیر به مسیر دیگر برخوردار است. همچنین می‌توانید از حرکات تمام کننده جالبی نظیر گاز گرفتن گردن دشمن هم استفاده کنید.

از طرفی بنظر می‌رسد با یک بازی اکشن نقش آفرینی دیالوگ محور روبرو خواهیم بود. همانطور که قبلا در جریان نمایشگاه گیمزکام 2016 گفته شده بود، بازی Vampyr همانند ساخته قبلی استودیو دونت‌ناد بر پایه دیالوگ‌ها و انتخاب‌های شما شکل گرفته است.

بازی Vampyr در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۷ میلادی بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

|


منبع Onlysp
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده