// سه شنبه, ۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳

تماشا کنید: تریلر گیم پلی پیش از آلفای بازی Tomb Raider در سال ۱۹۹۶

امروز کانال رسمی بازی Tomb Raider در یوتیوب تریلر جدیدی از حالت پیش از آلفا (Pre-Alpha) بازی Tomb Raider را در سال ۱۹۹۶ عرضه شده بود، منتشر کرد. برای مطالعه جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

امروز کانال رسمی بازی Tomb Raider در یوتیوب، تریلر جدیدی از گیم‌پلی حالت پیش از آلفای نسخه سال ۱۹۹۶ بازی «توم ریدر» منتشر کرد.  کانال رسمی بازی Tomb Raider این تریلر را از کانال هواداری Planet Lara برداشته است.

در این ویدیو شخصیت محبوب بازی Tomb Raider یعنی لارا کرافت را می‌بینیم که در مرحله Vilcabamba در حال گشت و گذار است. همچنین عینک  آفتابی و گیسوان شخصیت لارا به نمایش درآمده است و بازیکن به صورت آزادانه می‌تواند از دید دوربین بازی، با بزرگنمایی محیط بازی را تماشا کند. حیوانات نیز در این ویدیو دیده می‌شوند اما آنها به طرف لارا حمله نمی‌کنند و پرش‌های لارا بلندتر از آن چیزی که در نسخه نهایی بازی Tomb Raider تجربه کرده بودیم. شما می‌توانید در پایین تریلر بازی Tomb Raider را که به مدت دو دقیقه است تماشا کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

بازی Tomb Raider در سال ۱۹۹۶ برای کنسول پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر شد. همچنین هم‌اکنون نسخه بازسازی شده این بازی برای سیستم عامل‌های موبایلی اندروید و iOS با قیمت ۱ دلار در دسترس است.


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده