// سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰

تماشا کنید: Out of Ammo، یک بازی از خالق DayZ برای هدست HTC Vive

به تازگی بازی انحصاری هدست اچ تی‌ سی وایو (HTC Vive) با نام Out of Ammo که به وسیله دین هال، خالق بازی DayZ ساخته شده، به صورت دسترسی پیش از موعد (Early Access) در استیم عرضه شد. با زومجی و جزییات این خبر همراه باشید.

با عرضه هدست‌های واقعیت مجازی، دنیای بازی‌های ویدیویی در حال ورود به عصر جدید سرگرمی‌های تعاملی است. یکی از تازه‌ترین اخبار این حوزه مربوط به بازی جدید دین هال، سازنده بازی DayZ است که به طور انحصاری برای هدست HTC Vive ساخته شده و به صورت دسترسی پیش از موعد با قیمت ۱۴/۹۹ دلار در شبکه‌ی استیم منتشر شده است. این بازی که Out of Ammo نام دارد جزو اولین ساخته‌های هال در استودیوی جدیدش یعنی راکت‌ورکز (RocketWerkz) است. در این بازی شما در نقش فرمانده در میدان نبرد ماموریت دارید تا نیروهای خود را فرماندهی و کنترل کنید، سنگر و استحکامات بسازید، دستور پشتیبانی هوایی صادر کنید و حتی در نقش واحدهای خود ظاهر شوید. بخشی از توضیحات توسعه‌دهنده‌ی این بازی را در زیر مشاهده می‌کنید:

بازی Out of Ammo بصورت کاملا انحصاری برای هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو ساخته شده است. قابلیت ظاهر شدن در نقش نیروهای خودی و کنترل آنها به شما امکان بهره‌مند شدن و استفاده بهتر از تمام قوا و قابلیت ردیابی موقعیت را می‌دهد. [در این بازی شما می‌توانید] پشت سنگر‌ها پناه بگیرید، روی نرده‌ها خم شوید و به عنوان آخرین راه حل، یک نارنجک را در حالی که پشت سنگر مخفی شده‌اید به سمت دشمنان پرتاب کنید! فیزیک خوب و کاملی که روی اشیای مختلف اِعمال شده است، تجربه‌ی شما در بازی را بهبود می‌بخشد و به شما این امکان را می‌دهد که مهمات و گلوله‌های خود را در محلی نزدیک خود قرار دهید تا هر وقت برای خشاب‌گذاری به آنها نیاز داشتید به راحتی قابل استفاده باشند.

در حال حاضر بازی دارای چهار نوع محیط مختلف جنگلی، بیابانی، کوهستانی و شهری است. همچنین در Out of Ammo پنج نوع سرباز تفنگ‌دار معمولی، تک‌تیر انداز، موشک انداز، امدادگر و مکانیک وجود دارند. کمپانی سازنده یعنی RocketWerkz اعلام کرده با توجه به اینکه بازی در مرحله دسترسی اولیه قرار دارد، ممکن است در ابتدا کمی غیربهینه به نظر بیاید و به درستی نتواند کارت‌های گرافیک قدیمی‌تر را پشتیبانی کند. با تمام این تفاسیر توسعه‌دهندگان قصد دارند هر چه زودتر بازی را بهینه‌تر کنند تا بتوانند نسخه‌ی روان‌تر و بهتری از آن را طی یک یا دو ماه آینده منتشر نمایند. در ادامه می‌توانید تریلری از این بازی را مشاهده کنید:

 

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p  |  دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

منبع: EuroGamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده