// پنجشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰

تماشا کنید: ۱۱ دقیقه گیم‌پلی فوق‌العاده بازی TMNT: Mutants in Manhattan

پلتینیوم گیمز، توسعه‌دهنده‌ی بازی جدید لاکپشت‌های نینجا ویدیویی ۱۱ دقیقه‌ای را از گیم‌پلی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan منتشر کرده است. در این ویدیو جزئیات بیشتری را از قابلیت‌های بازی بدست می‌آوریم. در ادامه با زومجی همراه باشید.

لئوناردو، رافائل، مایکل‌آنجلو و داناتلو، چهار لاکپشت جهش‌یافته دوست‌داشتی که به دلیل قرار گرفتن در کنار مواد شیمیایی تغییر شکل دادخ و زیر نظر استاد اسپلینتر نینجا‌های فوق‌العاده‌ای شده‌اند باری دیگر از زیر چاه فاضلاب نیویورک بیرون آمده و برای مبارزه با کلن فوت (Foot Clan) وارد منطقه منهتن می‌شوند.

بعد از اعلام رسمی ساخت بازی TMNT: Mutants in Manhattan توسط پلاتنیوم گیمز، اکنون اکتیویژن و وب‌سایت آی‌جی‌ان ویدیویی ۱۱ دقیقه‌ای را از روند بازی در حالت تک‌نفره با توضیحات رابرت کان‌کِی، تهیه‌کننده بازی از اکتیوژن منتشر کرده است. با نگاهی به ویدیو شاهد به نمایش گذاشته شدن بسیاری از ویژگی‌های بازی هستیم. هر یک از شخصیت‌ها دارای قابلیتی منحصر به فرد خواهند، به عنوان مثال شخصیت‌ لئوناردو قادر به آرام کردن زمان برای زدن ضربات بیشتر است. با توجه به گفته‌‌ی تهیه‌کننده‌ی بازی، یکی از مهمترین نکات بای نحوه‌ی صحیح استفاده از مهارت‌ها با کمک سایر لاکپشت‌ها است. در صورتی که در حالت تک‌نفره باشید می‌توانید کُمبو‌های لازم را با هوش مصنوعی سایر لاک‌پشت‌ها انجام دهید اما در صورت بازی به صورت آنلاین باید با هم‌گروهی‌های خود هماهنگ شوید.

بالا رفتن از ساختمان‌ها، استفاده از دستگاه‌های مُدِرن برای شناسایی دشمنان، حرکت از روی کابل‌های برق، استفاده از چتری خاص برای پریدن از بالای ساختمان‌ها، قابلیت ارتقاءِ مهارت‌ها با استفاده از Battle Point (امتیازات آخر هر مرحله) و وجود شوریکن‌های مختلف با قابلیت‌هایی نظیر انفجار، تنها بخشی از گیم‌پلی سریع بازی را تشکیلی می‌دهند. علاوه بر این در ویدیو برخی از شخصیت‌های جانبی مانند اِپریل اونیل و بی‌باپ را مشاهده می‌کنیم.

باتوجه به تجربه‌ی پلتینیوم گیمز در ساخت بازی‌های مبارزه‌ای مانند دو شماره Metal Gear Rising: Revengeance ، Bayonetta و به ویژه The Legend of Korra به دلیل ویژگی‌ خاص گیم‌پلی در استفاده از عناصر مختلف، می‌توانیم برای تجربه‌ی بازی‌ زیبایی از لاکپشت‌های نینجا امیدوار باشیم.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

TMNT: Mutants in Manhattan در تاریخ ۲۴ می۲۰۱۶ (۴ خرداد ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی در کنار حالت تکنفره داستانی از حالت چندنفره با قابلیت Co-op پشتیبانی می‌کند.

منبع: Gematsu


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده