نویسنده: آرش عیاری
// چهار شنبه, ۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۵

بررسی ویدیویی بازی FIFA 16

این روزها مخصوص فوتبالی‌ها و هواداران این ورزش پرطرفدار است؛ هوادارانی که از بستر بازی‌های ویدیویی استفاده می‌کنند تا به انجام این بازی بپردازید اما سوال اصلی این است که فیفا ۱۶ چقدر در اجرای حس شبیه‌سازی موفق بوده و آیا می‌تواند یک سال دیگر به انتخاب شما تبدیل شود یا خیر.

امسال رقابت بین دو رقیب دیرینه درعرصه بازی‌های شبیه‌ساز فوتبال بسیار جذاب است. شاید دلیل این امر، عملکرد خوب بازی Pro Evolution Soccer 2016 باشد؛ بازی که اگر چه چند سال است از روزهای اوج خود فاصله گرفته اما امسال توانست به یکی بازی خوب و شاخص تبدیل شود. همین موضوع می تواند عاملی باشد تا همه نگاه‌ها به سمت فیفا 16 جلب شود و منتظر این باشیم تا ببینیم آیا این بازی توانسته باز هم راه موفقیت خود در چند سال گذشته را تکرار کند. روز گذشته بررسی ویدیویی زومجی از بازی Pro Evolution Soccer 16 را تماشا کردید. اگر هنوز تصمیم خود مبنی بر اینکه کدام بازی را بخرید، قطعی نکرده‌اید، در ادامه با زومجی و تماشای بررسی ویدیویی بازی FIFA 16 همراه باشید.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p | دانلود ویدیو با کیفیت HD 720p

[alert variation="alert-warning"]برای تهیه بازی FIFA 16 و همچنین محصولات مرتبط با Xbox 360، PS4 و Xbox One به فروشگاه اینترنتی پی سی ایکس باکس مراجعه کنید.[/alert] P30 Xbox تهیه شده در زومجی زومجی چگونه یک بازی را بررسی میکند؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده