نویسنده: محسن وزیری
// چهار شنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۳۰

سازندگان Quantum Break در حال استخدام افراد جدید برای خلق تجربه‌ای نو

Remedy به عنوان یکی از استودیوهای همکار با مایکروسافت، در حال کار بر روی Quantum Break، یکی از بازی‌های مورد انتظار ایکس‌باکس وان است. آن‌ها هرچه در توان دارند را روی توسعه‌ی بازی خود گذاشته‌اند و حالا به دنبال جذب نیروهای تازه‌ای هستند. در ادامه با عناوین شغلی مورد نیاز رمدی آشنا شوید.
کمتر شرکتی پیدا می‌شود که چندماه مانده به عرضه‌ی بازی‌اش، نیروی جدید استخدام کند، اما رمدی همیشه خاص بوده و برای ارائه‌ی تجربه‌ای بی‌نقص به دنبال افراد متخصص و بااستعداد در مراحل پایانی پروژه‌ی Quantum Break است. رمدی هشت فرصت شغلی تازه ایجاد کرده که صریحاً به Quantum Break مربوط می‌شوند. دو تا از مهم‌ترین آن‌ها، برنامه‌نویس جلوه‌های ویژه و طراح آن‌ها است. در توضیحات این شغل آمده کسانی مد نظر رمدی هستند که «توانایی ساخت پدید‌ه‌های طبیعی مثل آتش، گرد و غبار، مایعات، آتش‌بازی و انفجار» را داشته باشند. همچنین توانایی‌هایی مانند ایجاد شکست زمانی و دست‌کاری آن که از کلیدی‌ترین عوامل گیم‌پلی به شمار می‌روند، از نیازمندی‌های رمدی هستند. واجدان شرایط برای این شغل باید به نرم‌افزارهای Nuke ،After Effects ،Houdini و FumeFX مسلط باشند. به نظر می‌رسد رمدی می‌خواهد تمام توان خود را به کار گیرد تا بازی از لحاظ بصری چیزی کم و کسر نداشته باشد. در آگهی دیگری آن‌ها به دنبال طراح ارشد محیط هستند. هنرمندانی که رمدی به دنبال آن‌ها است باید درک کاملی از مفاهیم ترکیب‌بندی، فرم، شکل، حجم و ساختار داشته باشند و خلاقیت در استفاده از نور، سایه و رنگ نیز از ویژگی‌های آن‌ها است. نکته‌ی جالب در این آگهی اشاره به «دنیای بزرگ بازی» است، چرا که تا به حال اطلاعات زیادی از میزان وسعت دنیای Quantum Break اعلام نشده و به نظر می‌رسید گیم‌پلی به صورت خطی طراحی شده باشد.
Remedy افراد استودیو رمدی
  انیماتور سینمایی و انیماتور گیم‌پلی از دیگر جایگاه‌هایی است که رمدی به دنبال پر کردن آن‌هاست. فرد مورد نظر آن‌ها اصول انیمیشن را به خوبی می‌داند و همواره به جزئیات حرکات یک شخصیت دقت می‌کند. به استفاده از فناوری ضبط حرکات در هر دو آگهی اشاره شده و همانطور که تا به حال دید‌ه‌ایم باید انتظار انیمیشن‌های بسیار چشم‌نوازی از شخصیت‌های بازی داشته باشیم. طراح رابط کاربری یکی دیگر از نیازمندی‌های رمدی است. طراحی منوی بازی و آیتم‌هایی که روی صفحه نقش می‌بندند شاید چندان مهم به نظر نرسند اما تأثیر به سزایی روی تجربه‌ی گیمر خواهند گذاشت. رمدی به دنبال افرادی است که مهارت بالایی در طراحی گرافیک داشته باشند، سادگی را  اصل کار خود قرار دهند و البته یک گیمر مشتاق باشند. در نهایت آن‌ها به یک تهیه کننده و به یک نفر برای آزمایش کیفیت بازی نیاز دارند که نشان می‌دهد بازی به مرحله‌ای از ساخت رسیده که آزمایش‌های بیشتری برای کنترل کیفیت آن لازم است. رمدی سخت در تلاش است تا یک عنوان منحصر به فرد تولید کند و در اختیار داشتن حمایت و منابع مالی مایکروسافت و تبلیغاتی مناسب، می‌تواند Quantum Break را به یک دلیل محکم برای خرید ایکس‌باکس وان تبدیل کند. منبع: Dual Shockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده