// چهار شنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۳

بازی Devil’s Third بخش چندنفره آنلاین خواهد داشت

طراح بازی Devil’s Third در جدیدترین نقل قول‌های خود راجع به این عنوان اکشن، خبر از وجود بخش چند نفره در کنار خط داستانی داد. در ادامه با زومجی همراه باشید تا در جریان این اطلاعات قرار گیرید.
تومونوبو ایتاگاکی(Tomonobu Itagaki) ، طراح بازی Devil's Thrid در صفحه اجتماعی خود، به پرسش‌های طرفداران، پاسخ داد و اطلاعاتی از بازی در حال ساخت آن‌ها، Devil’s Third ارائه کرد. طبق صحبت‌های ایتاگاکی، تیم سازنده هنوز بر روی رزولوشن و نرخ فریم بازی کار می‌کند. همچنین بازی شامل بخش داستانی تک نفره و بخش چند نفره آنلاین خواهد بود. او گفت:
ما این بازی را برای گیمرهای خواهان بخش تک نفره و همچنین دوست داران بخش آنلاین چندنفره ساخته‌ایم. به خاطر این‌ که ما می‌دانیم باید به انتظارات هر دو دسته گیمرها پاسخ دهیم. بنابراین، در حقیقت ما دو برابر حد معمول سرمایه گذاری برای ساخت و توسعه بازی انجام داده‌ایم تا بتوانیم ساخت بازی را به اتمام برسانیم. من نمی‌توانم هنوز مدت زمان بخش تک نفره را به شما اعلام کنم، چون هنوز ما در حال بهینه‌سازی این بازی هستیم. اما شما می توانید از صحبت‌های بالای من، مدت زمان بخش تک‌نفره بازی را تخمین بزنید.
عنوان Devil’s Third در سبک شوتر اول شخص و سوم‌ شخص خواهد بود  و قرار است در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای کنسول خانگی نینتندو Wii U عرضه شود. منبع: vg247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده