// جمعه, ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۰۸

خالق Assassin's Creed یک بازی جدید برای مایکروسافت می‌سازد

براساس شایعات خالق سری بازی Assassin's Creed برای ساخت پروژه بعدی خود با شرکت مایکروسافت همکاری خواهد داشت.

در ماه گذشته رسانه‌های مختلف از همکاری استودیو Hundred Star Games، استودیو جدید اعضای پیشین راک‌استدی با شرکت مایکروسافت خبر دادند؛ آن‌ها قصد دارند پروژه بعدی خود را که اثری AAA، تک‌نفره و اکشن-ماجراجویی است و در موتور بازی‌سازی آنریل انجین 5 در دست توسعه قرار دارد  برای ایکس باکس منتشر کنند. اکنون به‌نظر می‌رسد که این شرکت قدم بعدی خود برای همکاری با استودیو دیگری را برداشته است.

وبسایت Exputer ادعا می‌کند که پاتریس دسیلتس، خالق سری بازی Assassin's Creed وظیفه نشر پروژه بعدی خود را بر عهده مایکروسافت قرار داده است؛ این رسانه تأکید می‌کند که بازی یاد‌شده توسط استودیو Panache Digital Games و با استفاده از موتور بازی‌سازی آنریل انجین 5 در دست ساخت قرار داد. گفته می‌شود این بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ در نظر گرفته شده است.

احتمال دارد که این پروژه، اثر ناتمام پاتریس دسیلتس به‌نام 1666: Amasterdam باشد. پروژه‌ای که پس از ورشکستگی THQ، ناشر آن در سال ۲۰۱۳ درگیر مشکلات فراوانی شد، اما این وبسایت هنوز موارد یاد‌ شده را تایید نکرده است. با در نظر داشتن شرایط کلی این پروژه می‌توان با قطعیت گفت که فاصله زیادی تا انتشار بازی بعدی پاتریس دسیلتس باقی مانده است.


منبع gamereactor
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده