// چهار شنبه, ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۵

کارگردان Dead or Alive 6 در توسعه Tekken 8 مشارکت دارد

بوهی شیمبوری، کارگردان بازی Dead of Alive 6 از همکاری خود در روند توسعه بازی Tekken 8 خبر داد.

بازی Tekken 8 شرکت بندای نامکو یکی از مورد انتظارترین آثار فایتینگ سال ۲۰۲۴ به‌حساب می‌آید که ماه آینده دردسترس بازیکن‌های سراسر جهان قرار خواهد گرفت. اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که یوهی شیمبوری، کارگردان Dead of Alive 6 هم در روند توسعه بازی تکن ۸ دخیل است.

بوهی شیمبوری در توئیت جدیدی اعلام کرد که در ابتدا قصد رونمایی از این موضوع تا زمان عرضه Tekken 8 را نداشت، اما اکنون شرکت Bandai Namco به او اجازه داده است تا این موضوع را علنی کند. او در روند ساخت بازی تکن ۸ مشارکت دارد، اما هنوز نمی‌تواند جزئیات بیشتری را اعلام کند و امیدوار است روزی بتواند در این‌باره صحبت کند.

با اینکه یوهی شیمبوری در توسعه تکن ۸ مشارکت دارد، هنوز نمی‌تواند جزئیاتی در این‌باره را به اشتراک بگذارد

بوهی شیمبوری یکی از کارگردان‌های بازی Dead of Alive 5 و تنها کارگردان بازی Dead of Alive 6 بود که دارای طراحی واقع‌گرایانه‌تر کاراکترها، سیستم کمبوی راحت‌تر با کمک Fatal Rush و موتور بازی‌سازی جدیدی بود. این بازی امکان شخصی‌سازی لباس کاراکترها را برای بازیکن‌ها فراهم کرد و شخصیت‌هایی نظیر مای شیرانوی و کولا دایاموند از The King of Fighters را در دسترس قرار داد. 

بازی Tekken 8 در تاریخ ۶ بهمن ۱۴۰۲ (۲۶ ژانویه ۲۰۲۴) روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه خواهد شد. دموی رایگان این بازی هم‌اکنون روی PS5 قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده