// جمعه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۹

عبور فروش بازی Papers, Please از ۵ میلیون نسخه

در دهمین سالگرد عرضه بازی Papers, Please اعلام شد که مجموع فروش این بازی از مرز ۵ میلیون نسخه عبور کرده است.

می‌توان ادعا کرد بازی Papers, Please یک اثر مستقل بی‌نظیر است که با داستان‌ فوق‌العاده هیجان‌انگیز و ویران‌شهر گونه‌خود توانست جایگاه خوبی پیدا کند. این بازی توسط لوکاس پوپ ساخته شد که بعد از آن بازی Return of the Obra Dinn را هم توسعه داد.

پیپرز پلیز اخیرا دهمین سالگرد عرضه را جشن گرفت. اکنون به همین مناسبت در جدیدترین اخبار بازی اعلام شده است که فروش بازی از ۵ میلیون نسخه فراتر رفت.

پوستر اول سالگرد ده سالگی بازی Papers

پوستر دوم سالگرد ده سالگی Papers

در بازی Papers, Please، بازیکن در نقش یک مامور مهاجرت در مرز یک دولت کمونیستی خیالی با نام آرستوتزکا قرار می‌گیرد که باید بازدیدکنندگان قانونی و دشمنان بالقوه دولت را شناسایی کند. اما از آنجایی که این مامور خانواده دارد و طبیعتا باید شکم آن‌ها را سیر کند، رشوه می‌تواند برای او جذاب باشد. حتی ممکن است با افرادی‌که به خاطر شرایط به‌عنوان مجرم شناخته می‌شوند، همدردی کنید.

گفتنی است پوپ در اکانت ایکس خود درکنار اعلام این خبر، تصاویر بالا را منتشر کرد. او بیان کرد بازی روی تمامی پلتفرم‌ها با قیمت ۱.۹۹ دلار قابل خریداری است. همچنین یک دیمیک (بازسازی یک بازی براساس قابلیت‌های یک دستگاه قدیمی‌تر با گرافیک پایین‌تر) هم منتشر شده است که می‌توانید آن را تجربه کنید.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده