نویسنده: فراز پاشایی
// دوشنبه, ۹ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۳

لو رفتن تصاویر جدید از بازی Forza Motorsport

به‌تازگی چند تصویر جدید از بازی Forza Motorsport منتشر شده است.

سری بازی‌های فورزا در طول سال‌ها همیشه کیفیت بسیار بالایی را به علاقه‌مندان خود ارائه داده است. بدون شک بازی Forza Motorsport نیز در زمان انتشار خود جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌ای را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

این مجموعه به‌طور مدام با عرضه هر قسمت، قدمی رو به جلو برداشت و یکی از آثار پیشرو صنعیت ویدیوگیم در میان بازی‌های ریسینگ است. حال به‌تازگی چند اسکرین‌شات جدید از این اثر موردانتظار فاش شده است که محیط بارانی آن را به نمایش می‌گذارد.

تصاویر لو رفته از بازی Forza Motorsport

تصاویر لو رفته از بازی Forza Motorsport

تصاویر لو رفته از بازی Forza Motorsport

تصاویر نمایش‌داده شده اخیرا در فروم GT Planet به اشتراک گذاشته شده‌اند. همان‌طور که شما عزیزان در عکس‌های بالا مشاهده کردید، یکی از تصاویر یک ماشین Audi's spectacular RS3 LMS touring car در Maple Valley به نمایش می‌گذارد.

از طرفی دیگر نیز ما تصویر اتومبیل موردنظر را در یک فضای بسته خانگی مشاهده می‌کنیم. سازندگان این اثر در گذشته اعلام کردند که بازی Forza Motorsport در زمان عرضه خود، بیش از ۵۰۰ خودرو واقعی را ارائه خواهد کرد.

این اثر برای عرضه در تاریخ ۱۰ اکتبر سال جاری میلادی (۱۸ مهر) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده