نویسنده: سعید نیکبخت
// پنجشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰

بروز مشکل در فایل ذخیره نسخه ایکس باکس وان The Witcher 3 در حالت استراحت

قابلیت استراحت ایکس‌باکس وان که می‌توان درحین بازی‌کردن کنسول را به حالت نیمه‌خاموش درآورد و پس از روشن‌کردن دوباره آن سریعا وارد بازی شد، باعث بوجود آمدن مشکلاتی در فایل ذخیره بازی The Witcher 3: Wild Hunt شده است. با زومجی همراه باشید.

برخی از کاربران انجمن ردیت و بازی The Witcher 3 روز گذشته گزارش کردند زمانی که کنسول ایکس‌باکس وان خود را به حالت استندبای می‌برند، وفتی مجددا به بازی بازمی‌گردند فایل ذخیره آن‌ها دچار می‌شود.

این مشکل از دو راه به فایل ذخیره کاربران ایکس‌باکس وان صدمه می‌زند. برخی از کاربران گزارش کردند زمانی که باری دیگر کنسول خود را روشن می‌کنند و وارد بازی می‌شوند، با گزینه «در حال حاضر نمی‌توانید فایل خود را ذخیره کنید» برخورد می‌کنند. برخی دیگر اعلام کردند بازی آن‌ها روی صفحه بارگذاری قفل می‌شود و پیشرفت چند ساعته آن‌ها از بازی حذف می‌شود.

اگر این مشکل برای شما پیش آمد، فایل ذخیره خود را پاک کنید و از طریق سرویس ابری مایکروسافت، آخرین فایل ذخیره شده خود از این بازی را دریافت کنید. درغیر این صورت می‌توانید کنسول خود را خاموش و روشن و از آخرین پیشروی ذخیره شده ادامه دهید.

تا زمان رفع شدن این مشکل، بهتر است قبل از ورود به حالت استراحت، فایل خود را به صورت دستی ذخیره کنید.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. میانگین امتیازات نسخه‌پلی استیشن 4 بازی که تقریبا اکثر نقدها روی آن انجام شده، در وبسایت متاکریتیک برحسب ۴۲ نقد ۹۲ است.

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده