// چهار شنبه, ۷ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۵

فهرست بازی های رایگان ماه جولای ۲۰۲۳ پلی استیشن پلاس

شرکت سونی، به‌صورت رسمی از فهرست بازی‌های رایگان ماه ژوئیه سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرد.

با نزدیک شدن به پایان ماه ژوئن، انتظار می‌رفت تا شرکت سونی از فهرست بازی‌های رایگان این سرویس در ماه ژوئیه رونمایی کند. چندی پیش یک سری گزارش‌ها خبر از حضور ریمستر Alan Wake در لاین آپ بازی‌های پلاس در ژوئیه خبر داده بودند و حالا سونی این شایعه را به‌صورت رسمی تایید کرده است. این بهترین فرصت است تا پیش از انتشار Alan Wake 2 به تجربه‌ی نسخه‌ی اول و بهبود یافته‌ی این مجموعه روی یکی از کنسول‌های پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 بپردازید.

تصویر لیست بازی‌های رایگان ماه جولای سرویس پلی استیشن پلاس

علاوه‌بر Alan Wake، نسخه‌ی کراس جن Call of Duty: Black Ops Cold War هم دردسترس مشترکین پلاس قرار خواهد گرفت. در این نسخه از بازی، گیمرها می‌توانند به دوران جنگ‌های سرد رفته و از تجربه‌ی آن روی یکی از کنسول‌های نسل هشتم یا نهم سونی لذت ببرند.

آخرین بازی ماه ژوئیه پلی استیشن پلاس یک بازی ایندی با نام Endling – Extinction is Forever است. در این بازی گیمرها در نقش یک روباه به دنیایی که تمامی منابع طبیعی و زیست محیطی به‌دست بشریت نابود شده، پای خواهند گذاشت. استودیو اسپانیایی هیروبیت، وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی این بازی را بر عهده داشته است.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که کاربران تا تاریخ ۳ ژوئیه (۱۲ تیرماه) فرصت اضافه کردن NBA 2K23، Jurassic World Evolution 2 و Trek to Yomi را به فهرست بازی‌های موجود در کتابخانه‌ی خودشان را دارند. همچنین، مشترکین این سرویس می‌توانند از تاریخ ۴ ژوئیه (۱۳ تیر) به تجربه‌ی بازی‌های رایگان ماه ژوئیه پلاس بپردازند.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده