// پنجشنبه, ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۹

بهبود های جدید Cyberpunk 2077 برای بازی اصلی هم عرضه خواهند شد

بهبودهای جدید بازی Cyberpunk 2077 درانحصار بسته الحاقی Phantom Liberty نیست و برای بازی اصلی هم عرضه خواهند شد.

با انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty در ماه سپتامبر، برخی سوبرداشت‌ها درباره تغییرات بزرگ بازی Cyberpunk 2077 شکل گرفته است. استودیو سی دی پراجکت رد قصد دارد بخش‌های عظیمی از بازی را بهتر کند. درخت مهارت بازی کاملا تغییر خواهد یافت، نحوه کار Cyberware تنظیم خواهد شد، بهبودهای عظیمی به مبارزات صورت خواهد گرفت، سیستم پلیس بازسازی خواهد شد و مراحل جدیدی افزوده خواهند شد.

براساس اطلاعات دریافتی، می‌توان گفت شاهد نسخه دوم Cyberpunk 2077 - یا اگر عرضه نسخه نسل جدید را در نظر بگیریم، نسخه سوم - خواهیم بود. اما بازی پس از این اخبار مورد انتقاد قرار گرفت. چون برخی تصور می‌کردند این بهبودها تنها برای بسته الحاقی بازی خواهد بود که قیمتی معادل ۲۴.۹۹ پوند / ۲۹.۹۹ دلار خواهد داشت.

اما این به‌روزرسانی عظیم جدا از فنتوم لیبرتی عرضه می‌شود. هرچند احتمالا همزمان منتشر خواهند شد. استودیو CDPR پیش‌تر این قضیه را تایید کرده بود، اما متاسفانه به این سخنان توجهی صورت نگرفت. پس حتی اگر گسترش‌دهنده را خریداری نکنید، می‌توانید پس از عرضه‌ی این پچ رایگان، بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را با تمامی بهبودهای آن تجربه کنید.

این قضیه مجددا توسط TheSphereHunter، یک استریمر و سازنده محتوا که صداگذاری یک کاراکتر جدید در بسته الحاقی را هم برعهده خواهد داشت، تایید شده است: «تمامی این تغییرات به بازی اصلی هم می‌آیند و تنها در بسته گسترش‌دهنده قرار ندارند. کل ویدیوگیم با این موارد بازسازی شده است».


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده