نویسنده: میثم خلیل زاده
// شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۴

اختتامیه گیمین ۲۰۲۲ | بازی برای جایزه ۱۰۰ میلیونی در بزرگترین رویداد دانشجویی کشور

دانشگاه‌های برتر کشور در دوره‌های مختلفی رویدادهای کوچک و بزرگی برگزار می‌کنند که اکثر این رویدادها به صورت داوطلبانه به همت دانشجویان شکل می‌گیرد.

گیمین به عنوان بزرگترین رویداد دانشجویی کشور 6 دوره متوالی به همت دانشجویان دانشگاه شریف برگزار شده است. دوره اول این رویداد با تعداد 70 نفر شرکت کننده آغاز و به مرور میزان شرکت‌کنندگان افزایش پیدا کرد.

این رویداد در ششمین دوره برگزاری خود با حمایت داریا همراه رکورد میزان شرکت کننده خود را زد. علاوه بر آن در دوره‌های پیشین به علت همه‌گیری کرونا در دو دوره این رویداد به صورت مجازی برگزار شد؛ اما در گیمین 2022 تمامی افراد شاهد برگزاری باشکوه مرحله حضوری این رویداد در بازار موبایل چارسو بودند. مرتبط بودن سناریو بازی گیمین 2022 با فضای برگزاری آن همخوانی هیجان‌انگیزی داشت که بر جذابیت این رویداد می‌افزود. حمایت حداکثری حامی این رویداد، داریا همراه، همچنین تلاش تیم برگزاری گیمین منجر به رقم خوردن رویداد بزرگی شد که در دوره‌های گیمین ماندگار خواهد شد.

ما در زومجی گزارش ویدیویی را تهیه کرده‌ایم که می‌توانید در ادامه تماشا کنید:

تماشا در یوتیوب

روند برگزاری رویداد گیمین

رویداد گیمین در دو مرحله تست به صورت حضوری به حمایت شرکت داریا همراه، با حضور اعضای کادر برگزاری صورت گرفت که طی این تست‌ها برخی مشکلات فنی و تجربه کاربری بازی شناسایی و برطرف شدند. در ادامه، در روزهای 28 و 29 اردیبهشت 1402، مرحله اول بازی به صورت مجازی با حدود 3300 شرکت کننده برگزار شده و 100 تیم برتر برای ورود به مرحله دوم (حضوری) مشخص شدند. مرحله دوم این رویداد، روز 12 خرداد در بازار چارسو برگزار شد و سه تیم برتر گیمین 2022 برنده 6 دستگاه گوشی سامسونگ و 3 دستگاه ساعت هوشمند شدند.

دعوت برندگان رویداد گیمین به چالشی جدید!

در اختتامیه روز 12 خرداد ماه که با حضور مدیران ارشد داریاهمراه برگزار شد، پس از معرفی برندگان، 9 فرد برگزیده از طرف مدیران داریا همراه، دعوت به شرکت در چالشی بزرگتر و هیجان انگیزتر شدند. با توجه به علاقه‌مندی این دسته از افراد به توسعه و کشف تکنولوژی جدید، از آن ها خواسته شد برای تست و بررسی محصول جدید داریا همراه به رقابت بپردازند و با یافتن هرنوع نکات منفی از این محصول، جوایز ارزنده‌ای دریافت کنند.  این افراد هرچه ایرادهای بیشتری پیدا کنند، جایزه بزرگتری دریافت خواهند کرد و همان محصول از این سه تیم توسط داریا همراه به بالاترین قسمت خریداری می‌شود. علاوه بر این چالش، این افراد به عنوان مهمان ویژه در مراسم رونمایی محصول داریا حضور خواهند داشت. برای اطلاع از اخبار جدید این چالش به وبسایت داریا همراه سر بزنید.

دستاوردهای گیمین 2022 برای شرکت کنندگان

داریا همراه همواره مشتاق پرورش نوآوری و حمایت از افراد با استعداد است، در همین راستا امسال حامی رویداد دانشجویی گیمین بود. به عنوان یک شرکت فناوری، داریا از اهمیت کسب تجربه عملی و ایجاد فرصت‌های یادگیری در رشد رهبران و متخصصان آینده آگاه است.

 داریا معتقد است که رویدادهای این‌چنینی نه تنها به شرکت‌کنندگان کمک کرده که درک بهتری از صنعت داشته باشند، بلکه تفکر انتقادی، کار گروهی و توانایی‌های حل مسئله را نیز در آنها تقویت می‌کند. علاوه بر آن با شبیه سازی محیط واقعی کسب و کار و فراهم اوردن امکان تجربه چنین فضایی برای افراد علاقه مند در سراسر کشور، به رشد و توسعه افراد مشتاقی که ممکن است آینده تکنولوژی را شکل دهند، کمک می‌کند.

حمایت داریا همراه پایتخت از این پروژه، همه‌جانبه بود و در بخش‌های مختلف شامل حمایت کامل مالی، فراهم کردن فضای کار برای تیم فنی، آماده کردن شرایط تست بازی و فراهم کردن مکان بازی و تمامی پیش‌نیازهای لازم برای رویداد حضوری ادامه پیدا کرد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده