// چهار شنبه, ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۹

اخراج بیش از صد کارمند استودیو سازنده Company of Heroes

شرکت سگا ۱۲۱ کارمند استودیو رلیک سازنده Company of Heroes را اخراج کرده است.

شرکت سگا تصمیم به تعدیل نیرو در استودیو Relic Entertainment با اخراج ۱۲۱ نفر گرفته است. این استودیو واقع‌در ونکوور کانادا در ساخت آثار استراتژی همزمان تبحر دارد که شامل مجموعه‌های Company of Heroes، Age of Empires و Homeworld است.

در یک بیانیه‌، رلیک گفت که شرکت سگا و این استودیو کاملا متعهد هستند تا روی بازی‌های خود ازجمله Company of Heroes 3 که در ماه فوریه برای رایانه‌های شخصی عرضه شده بود و نسخه کنسولی آن هم در راه است، سرمایه‌گذاری و از آن‌ها پشتیبانی کنند. Relic نوشت: «این [تعدیل] درزمانی رخ می‌دهد که عوامل خارجی، صنعت ما را بیش‌از هر زمان دیگری به چالش می‌کشند. ما این تصمیم را اتخاذ کردیم تا در شرکت خود تغییر ساختار اعمال کنیم و مطمئن شویم نهایت تمرکز روی سری‌های اصلی ما قرار دارد».

درادامه‌ی بیانیه آمد: «ما اطمینان داریم پس از این تغییر ساختار اجباری رلیک در موقعیتی قدرتمند برای ادامه دادن به ارائه‌ی تجربیات برجسته به بازیکنان درسراسر جهان خواهد بود. این تصمیم بسیار دشوار بود. رلیک استودیویی است که از کارمندانش محافظت کرد و به فرهنگی که ایجاد کرده، می‌بالد. اکنون تمرکز ما روی پشتیبانی از کارمندان جداشده به هر روش ممکن است. ما می‌خواهیم به هرکدام این افراد برای نقشی که در ساختن استودیویی خاص از رلیک ایفا کردند، تشکر صمیمانه خود را ابراز کنیم».

نبردهای سهمگین بازی استراتژی Company of Heroes 3 شرکت سگا

در دیگر اخبار، امروز شرکت سگا از بازی Total War: Pharaoh رونمایی کرد که جدیدترین نسخه از مجموعه استراتژی خوشنام استودیو Creative Assembly است. همچنین در جریان یک گزارش مالی، این شرکت اعلام کرد ممکن است ناشر بعدی باشد که قیمت برخی از آثار خود را به ۷۰ دلار افزایش خواهد داد. درنهایت سگا پس از موفقیت فیلم‌های سونیک، به ساخت فیلم‌های اقتباسی از دیگر مجموعه‌های خود علاقه‌مند است.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده