// سه شنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۴

اضافه شدن بخش Friends & Community در آپدیت جدید داشبورد ایکس باکس

مایکروسافت آپدیت جدیدی برای کاربران Xbox Insiders منتشر کرده که یک بخش Friends & Community به صفحه هوم ایکس باکس افزوده است.

کاربران Xbox Alpha-Skip Ahead و Alpha Insiders به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده‌اند که ویژگی جدیدی به داشبورد هوم ایکس باکس اضافه کرده است. در این آپدیت یک بخش جدید برای پست‌های منتشره دوستان و انجمن‌ها افزوده شده است. مایکروسافت از ماه سپتامبر به آرامی داشبورد جدید خود را به‌روز کرده است و انتظار می‌رود در همین سال آن را برای تمام بازیکنان عرضه کند.

این آپدیت برای کاربران Xbox Insiders قابل دانلود است و یک بخش جدیدی دارد که طی آن می‌توانید بدون رفتن به پروفایل دوستان خود، ببینید آن‌ها در حال انجام چه کاری بوده‌اند. بخش Friends & Community Updates سه مورد برجسته از فید فعالیتی شما مثل اسکرین‌شات‌ها، اچیومنت‌های دریافت‌شده، کلیپ‌های بازی و پست‌های دوستان و انجمن‌های شما را نشان می‌دهد.

اگر به این بخش وارد شوید، تمامی کارهای دوستان و انجمن‌ها قابل نمایش است و خود شما هم می‌توانید موردی به‌اشتراک بگذارید. به‌نظر می‌رسد مایکروسافت در UI هوم جدید ایکس باکس تمرکز ویژه‌ای بر نمایش بهترین آثار گیم پس دارد؛ اما با انتشار چنین آپدیت‌هایی، کم‌کم شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جدید برای بهبود تجربه کاربران هستیم. در هر حال مایکروسافت هنوز زمانبندی خاصی برای عرضه رابط کاربری جدید ایکس باکس اعلام نکرده است که طرفداران مدت‌ها است منتظر آن هستند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده