نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

پشتیبانی بازی Redfall از تجربه چندنفره کراس-پلتفرم

استودیو Arkane با انتشار یک توئیت تازه اعلام کرد که بازی Redfall در همه پلتفرم‌ها از ویژگی کراس-پلتفرم بخش مولتی‌پلیر پشتیبانی می‌کند.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Arkane از پشتیبانی همه نسخه‌های بازی کو-آپ شوتر Redfall از ویژگی کراس-پلتفرم در بخش مولتی‌پلیر خبر داده است. این استودیو در پاسخ به یکی از سوالات پرتکرار طرفدارها در توئیتر گفت که بازیکن‌ها صرف‌نظر از پلتفرم انتخابی می‌توانند با دوستان خود به تجربه بازی بپردازند. بنابراین برای بازی با دوستان فرقی نمی‌کند که به‌سراغ کدام نسخه می‌روید؛ از ایکس باکس تا استیم، پی‌سی گیم پس و اپیک گیمز استور.

استودیو آرکین اظهار داشت: «شما قطعا می‌توانید با دوستان خود در استیم به تجربه بازی بپردازید. شما قادر به پیوستن به دوستان در همه پلتفرم‌ها خواهید بود». این سؤال تنها یکی از پرسش‌هایی بود که در جلسه پرسش‌وپاسخ اخیر استودیو در دیسکورد مطرح شد. در این جلسه سؤالات دیگری درباره تنوع سلاح‌ها و شخصی‌سازی‌ها نیز پرسیده شد.

بازی ردفال در تاریخ ۱۱ اسفند (۲ مارس) در دسترس کاربران ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر قرار خواهد گرفت. اخیرا جزئیات بیشتری از این بازی کو-آپ شوتر به کاربرها ارائه شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده