// چهار شنبه, ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

علاقه رئیس سابق Dragon Age به ریمیک نسخه Origins

یکی از اعضای سابق استودیو بایوور دوست دارد شرکت الکترونیک آرتز نسخه ریمیک بازی Dragon Age: Origins را عرضه کند.

دیوید گیدر، یکی از اعضای قدیمی و سابق استودیو بایوور دوست دارد شرکت الکترونیک آرتز ریمستری از بازی Dragon Age: Origins منتشر کند. او در توییتر در واکنش به علاقه این شرکت به ساخت دیگر ریمیکها از مجموعه Dead Space واکنش نشان داد و به عرضه یک نسخه جدید از اولین بازی مجموعه نقشآفرینی عصر اژدها ابراز علاقه کرد.

گیدر نوشت: «اگر ما در یک پروسه ریمستر کردن بازیها از هرچیزی هستیم، پس Dragon Age: Origins چطور است؟ حتی در زمان عرضه، گرافیک آن از رقبا عقبتر بود. آیا می‌توانید آن را با زرق‌وبرق گرافیکی دوره پلی استیشن 5 تصور کنید؟». گیدر افزود: «من گمان می‌کنم EA تنها درصورتی آن را تولید می‌کند که فکر کنند بازی مانند یک پنکیک زرورق بفروشد [فروش بالایی تجربه کند]. حس می‌کردم که آنها هیچوقت DA را درک نکردند یا متوجه نشدند که چرا پرفروش‌تر از Mass Effect بود».

بازی Dragon Age: Origins ابتدا در سال ۲۰۰۹ برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. این بازی از طریق قابلیت بکوارد کامپتیبل روی ایکس باکس قابل تجربه است؛ اما طبیعی است که بازی مقداری قدیمی به‌نظر می‌رسد.

در ادامه او درباره میزان پیشرفت گرافیکی بازی هم نظر داده و پیشنهاد داد حتی یک نسخه با استاندارد تصویری Dragon Age Inquisition عرضه شده در سال ۲۰۱۴ هم مناسب است: «حتی گرافیک درسطح Inquisition هم عالی خواهد بود». او توضیح داد در بازی اصلی تمامی مدل‌های گرافیکی زنان این بازی از بنای انیمیشن مردان استفاده کردند.

گیدر در سال ۲۰۱۶ و پس از ۱۷ سال استودیو بایوور را ترک کرد؛ آن‌هم درحالی‌که در تولید عصر اژدها و جهان آن نقشی کلیدی داشت. این مجموعه قرار است با Dragon Age: Dreadwolf بازگردد تا بار دیگر استودیو سازنده نگاهی به جهان فانتزی این سری داشته و وقایع داستانی آن را ادامه دهد.


منبع Eurogamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده