نویسنده: حسن اکرامی
// دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

توسعه یک بازی بزرگ توسط سازنده‌ی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

طبق یک آگهی شغلی، استودیوی سازنده‌ی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning در حال کار روی یک مجموعه‌ی مهم و متعلق به شرکت THQ Nordic است.

استودیو کایکو که تاکنون بازی‌های زیادی از شرکت THQ Nordic را ریمستر کرده است، در یک آگهی شغلی تایید کرد که در حال کار روی یک آی‌پی مهم از این شرکت است و برای توسعه‌ی این اثر جدید اکشن-ماجراجویی، به چند توسعه‌دهنده‌ نیاز دارد. کایکو سابقه‌ای طولانی در همکاری با شرکت THQ Nordic دارد و تاکنون بازی‌های Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ،Red Faction Guerrilla Re-MARS-tered ،Darksiders Warmastered Edition و Darksiders II Deathinitive Edition را به بازار عرضه کرده است. نکته‌ی جالب در آگهی شغلی کایکو، اشاره‌ی این استودیو به پروژه‌ی در حال ساخت خود به‌عنوان یک بازی اصلی و بزرگ است. به نظر می‌رسد پروژه‌ی مذکور برخلاف آثار قبلی این استودیو، نسخه‌ی اصلی یا ریبوت یکی از فرانچایزهای THQ Nordic باشد.

آخرین بازی استودیوی کایکو نسخه‌ی Re-Reckonin بازی Kingdoms of Amalur بود که پس از عرضه نتوانست با استقبال بالای بازیکنان مواجه شود. در گذشته و مدت کوتاهی پس از انتشار بازی اصلی Kingdoms of Amalur، استودیوی سازنده‌ی این بازی به نام Big Huge Games و شرکت مادر 38 Studios پس از اینکه نتوانستند بدهی‌های خود را پرداخت کنند، اعلام ورشکستگی و تمام کارکنان خود را اخراج کردند.

با بسته شدن 38 Studios، توسعه‌ی دنباله‌ی بازی Kingdoms of Amalur نیز لغو شد و در ادامه روند ساخت نسخه‌ی MMO بازی Kingdoms of Amalur که با نام رمز Project Copernicus شناخته می‌شد، نیمه‌کاره رها شد. در سال ۲۰۱۸، شرکت THQ Nordic امتیاز Kingdoms of Amalur را خریداری و اعلام کرد در صورت موافقت شرکت EA به‌عنوان ناشر بازی، قصد دارد نسخه‌ی بهبودیافته‌ی آن را منتشر کند.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی جدیدترین اخبار دنیای بازی را با تیم زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده