// دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

شوکیس شرکت Perp Games برای نمایش بازی‌های هدست PSVR2

شرکت Perp Games قصد دارد امروز شوکیسی برگزار کند که طی آن معرفی‌های جدید و چند سورپرایز برای هدست واقعیت‌مجازی PS VR2 وجود خواهد داشت.

بااینکه شرکت سونی در نمایش بازی‌ها و آثار هدست واقعیت‌مجازی PSVR2 اندکی منفعل عمل کرده، اما شرکت Perp Games قصد دارد با تمام قوا در عرصه حاضر شود. این ناشر از یک لایواستریم رونمایی کرده است که قرار است امروز، ۱۰ بهمن (۳۰ ژانویه) از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران پخش شود و قول داده شده «معرفی‌های جدید و چند سورپرایز» برای این هدست نسل جدید دارد.

این شرکت درحال حاضر مسئولیت انتشار نسخه‌ی فیزیکی چند بازی واقعیت مجازی از جمله Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge و Song in the Smoke Rekindled را برعهده دارد. می‌توان انتظار داشت در این شوکیس شاهد حضور چند بازی آشنا باشیم؛ هرچند ارائه‌ی احتمال نمایش‌های جدید از آثار نام‌برده هم وجود دارد.

طبیعی است که طرفداران بیشتر منتظر سورپرایزهای مورد اشاره باشند. بااینکه همین حالا هم هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر 2 بازی‌های متعددی برای عرضه دارد، اما باتوجه‌به قیمت و پتانسیل سخت‌افزار آن، باز هم جا برای بازی‌های بیشتری وجود دارد. می‌توانید لایواستریم گفته‌شده را از این لینک تماشا کنید.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده