نویسنده: مهدی اسدی
// چهار شنبه, ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

ترک چهار بازی دیگر از ایکس باکس گیم پس تا دو هفته آینده

سرویس ایکس باکس گیم پس در کنسول و پی سی در ماه ژانویه ۴ بازی دیگر را از فهرست خارج می‌کند که دو بازی Donut County و Telling Lies جزء این موارد هستند.

اپلیکیشن گیم پس امروز تایید کرد که بازی‌های Donut County و Telling Lies و همچنین Taiko no Tatsujin: The Drum Master! و Worms W.M.D به‌زودی این سرویس را در پی سی و کنسول ترک خواهند کرد. ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) آخرین روزی است که این ۴ بازی ازطریق ایکس باکس گیم پس در دسترس قرار خواهند داشت. صد البته که در این فهرست شاهد بازی‌های AAA نیستیم، اما بازی‌هایی تحسین شده‌ای مثل Donut County و Telling Lies در این فهرست دیده می‌شوند.

بازی های Donut County, Telling Lies, Taiko no Tatsujin: The Drum Master! و Worms W.M.D.

هر دو بازی Donut County و Telling Lies را می‌توان خیلی سریع و ساده و در کمتر از ۲ ساعت به‌طور کامل تجربه کرد. اما کسانی که به‌دنبال یک تجربه جدی‌تر هستند می‌توانند تا پایان ماه ژانویه Taiko no Tatsujin: The Drum Master! را امتحان کنند که ۶۰ تا ۸۰ ساعت برای تکمیل آن زمان نیاز خواهید داشت. بازی Worms W.M.D نیز معمولا اچیومنت‌هایی دارد که غیرقابل دریافت هستند یا اینکه متوقف شده‌اند.

همچنین از روز فردا دو بازی Persona 3 Portable و Persona 4 Golden به گیم پس اضافه خواهند شد و روز جمعه بازی Monster Hunter Rise به این سرویس اضافه می‌شود. بازی Age of Empires II: Definitive Edition نیز از روز ۱۱ بهمن در دسترس کاربران گیم پس روی کنسول‌ها قرار خواهد گرفت.

در پایان نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده