نویسنده: مهدی اسدی
// دوشنبه, ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

زمان احتمالی انتشار بازی Death Stranding 2

اطلاعات فاش شده از پروفایل ArtStation یکی از طراحان بازی Death Stranding 2، احتمالاً به بازه زمانی عرضه این بازی اشاره دارد.

براساس اطلاعات فاش شده از بازی Death Stranding 2، ساخته جدید کوجیما پروداکشن در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد. قسمت اول بازی Death Stranding یک اثر متفاوت و موفق از هیدئو کوجیما بود که با استقبال بسیاری از گیمرها مواجه شد. بااین‌حال برخی دیگر به انتقاد از سبک گیم‌پلی و سرعت روند بازی پرداخته و آن را اثری ناامید کننده از این بازیساز بزرگ ژاپنی می‌دانند. با درنظرگرفتن بازخورد مخاطبان نسبت به بازی اول Death Stranding، جالب است ببینیم که استقبال از دنبال این بازی به چه شکل خواهد بود.

متأسفانه کسانی که امیدوار بودند Death Stranding 2 در سال جدید میلادی تجربه کنند، احتمالاً از این خبر چندان خوشحال نخواهند شد. اینطور به نظر می‌رسد که Death Stranding 2 تا سال ۲۰۲۴ از راه نخواهد رسید. پروفایل ArtStation فرانک آلیبرتی، طراح کاراکتر این بازی نشان می‌دهد که Death Stranding 2 برای پنجره ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است. البته که این خبر هنوز قطعی نیست ولی ایده خوبی از بازه احتمالی عرضه اثر جدید کوجیما پروداکشن را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد.

شخصیت بازی Death Stranding 2

اگر Death Stranding 2 در سال ۲۰۲۴ منتشر شود فاصله بین دنباله دث استرندینگ با نسخه اول آن به ۵ سال خواهد رسید. ۵ سال زمان زیادی برای انتشار دنباله یک بازی محسوب می‌شود اما کوجیما پروداکشن با عرضه مجدد نسخه‌های دیگری از Death Stranding این فاصله را به‌نوعی پر کرد. اولین مورد به پورت پی سی بازی مربوط می‌شود که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و نسخه بعدی Death Stranding: Director's Cut بود که برای پلی استیشن 5 منتشر شد.

در زمان نگارش این خبر، اطلاعات بسیار کمی از بازی Death Stranding 2 در دسترس قرار دارد. تریلر معرفی Death Stranding 2 در رویداد The Game Awards حضور برخی اعضای تیم بازیگران را در این بازی تأیید کرده و به گسترش داستان احتمالی بازی اشاراتی دارد. اما بخش عمده جزئیات این بازی هنوز اعلام نشده است. اگر نسخه اول بازی را ملاک قرار دهیم، باید گفت که اطلاعات مربوط‌به Death Stranding 2 نیز احتمالاً تا زمان عرضه نامعلوم باقی خواهد ماند.

تصویری از بازی Death Stranding 2

بازی Death Stranding 2 به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 در دست ساخت است، اما احتمال عرضه بازی دث استرندینگ 2 مانند قسمت اول برای پی سی نیز بسیار بالا است.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده