نویسنده: مهدی اسدی
// جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۳

نمایش تریلر گیم پلی دی‌ال‌سی Lightfall بازی Destiny 2

استودیوی بازی‌سازی بانجی در جریان رویداد گیم اواردز ۲۰۲۲ تریلر جدیدی از بسته الحاقی Lightfall بازی Destiny 2 را به نمایش گذاشت.

نمایش گیم‌پلی دی‌ال‌سی Lightfall بازی Destiny 2 یکی از برنامه‌های هیجان انگیز مراسم امروز The Game Awards 2022 است که برای اولین‌بار در اختیار طرفداران این بازی قرار می‌گیرد. پیش سفارش خرید این DLC از همین حالا در دسترس قرار گرفته و گیمرها باید کمتر از سه ماه دیگر برای تجربه این بازی منتظر بمانند. در ادامه می‌توانید به این ویدیو نگاهی داشته باشید:

دانلود از آپارات

نخستین بار در سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد اشاره‌ی بانجی به Destiny 2: Lightfall بودیم. در مورد شهر نئومونا می‌توان گفت که بشریت پس از فروپاشی Collapse، آن را به‌عنوان خانه‌ی جدید خود برای زندگی برگزیده است. این شهر توسط Cloudstriderها که شبیه به Guardianها هستند، محافظت می‌شود. کلوداسترایدرها تصمیم دارند تا از تمامی مردم خود که روی نپتون قرار دارند، نگهبانی کنند. از نظر گیم‌پلی، بسته الحاقی Lightfall زیرکلاس جدید Strand را به بازی Destiny 2 اضافه خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند به‌عنوان اولین افراد قدرت Darkness یا تاریکی را کشف کنند که به آن‌ها امکان استفاده از یک قلاب و سایر توانایی‌های حرکتی را خواهد داد.

همچنین Warlockها می‌تواند موشک‌های Strand را پرتاب کند، تایتان‌ها با چنگال‌های Strand دشمنان خود را از بین می‌برند و Hunter یک دارت طنابی دارد که می‌تواند در حین حرکت به دشمنان اطراف آسیب بزند. علاوه‌بر این، Legendary Mode که پاداش‌های بیشتری را برای چالش‌های دشوارتر ارائه می‌دهد، قرار است برای کمپین Lightfall دوباره در دسترس قرار گیرد.

بسته گسترشی Lightfall بازی Destiny 2 قرار است در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۱ (۲۸ فوریه ۲۰۲۳) روی پلتفرم پی سی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. لایتفال قصه‌ی طولانی روایت‌شده توسط بانجی در دستنی ۲ را به سمت پایان‌بندی می‌برد. براساس گزارش‌ها احتمالا بعد از آن فقط شاهد عرضه‌ی یک DLC بزرگ دیگر برای Destiny 2 و پایان روایت داستانی آن خواهیم بود.

در پایان شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی Destiny 2 را با تیم زومجی در میان بگذارید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده