// پنجشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

امکان تجربه بازی آنلاین بدون نیاز به سرویس پلی استیشن پلاس در هفته آتی

بازیکنان فرصت دارند در آخر هفته دوم میلادی ماه دسامبر ۲۰۲۲ بازی‌های مولتی‌پلیر را روی پلی استیشن بدون نیاز به سرویس پلی استیشن پلاس تجربه کنند.

اگر شما مشترک سرویس پلی استیشن پلاس نیستید و قصد دارید از مولتی‌پلیر آنلاین روی پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 خود لذت ببرید، سونی این فرصت را در آخر هفته میلادی (اول هفته بعد) در اختیار شما قرار داده است. در روز ده و یازده دسامبر (۱۹ و ۲۰ آذر)، همه افراد می‌توانند بدون نیاز به هیچ پرداخت اضافه‌ای به شکل آنلاین بازی کنند. طبیعی است که بعد از این تاریخ دوباره نیاز به پرداخت پول و اشتراک پلاس برای تجربه آنلاین خواهید داشت.

اکانت توییتر پلی استیشن درباره همین موضوع نوشت: «بدون نیاز به اشتراک پلی استیشن پلاس در این آخر هفته، در بازی‌های محبوب خود در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 با دوستان خود هم‌تیمی شوید یا به مصاف بازیکنان دیگر بروید. آخر هفته مولتی‌پلیر آنلاین ما در روز ۱۰ و ۱۱ دسامبر برقرار است».

آخر هفته رایگان مولتی‌پلیر آنلاین پلی استیشن در ماه دسامبر 2022

واضح است که باید یک بازی دارای بخش مولتی‌پلیر آنلاین داشته باشید تا از این فرصت بهره ببرید. آیا شما هم از این آخر هفته رایگان استفاده خواهید کرد و به تجربه بازی آنلاین خواهید پرداخت؟


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده