// جمعه, ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

اعلام تاریخ برگزاری کنفرانس سامر گیم فست ۲۰۲۳

قرار است مراسم سامر گیم فست امسال در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ (۸ ژوئن ۲۰۲۳) به‌صورت حضوری در لس آنجلس برگزار شود.

با اعلام رسمی صفحه سامر گیم فست در توییتر، قرار است این مراسم امسال در روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ (۸ ژوئن ۲۰۲۳) بازگردد. مراسم ازطریق توییچ و یوتیوب لایواستریم خواهد شد و میزبانی آن برعهده تالار یوتیوب در لس آنجلس است که پذیرای ۶۰۰۰ نفر خواهد بود. هنوز جزئیاتی درمورد فروش بلیط به عموم اعلام نشده است و باید منتظر اطلاعات تکمیلی ماند.

این اولین باری است که از زمان شروع سامر گیم فست، این مراسم به مردم اجازه می‌دهد به‌صورت حضوری در آن حضور یابند. چون تمامی مراسم‌های قبلی به خاطر قرنطینه‌های مرتبط با ویروس کرونا به شکل آنلاین لایواستریم می‌شدند. در طی چند ماه آتی، بدون شک جف کیلی، مجری مراسم درمورد بازی‌های حاضر در آن جزئیاتی منتشر خواهد کرد.

از زمان شروع Summer Game Fest، این مراسم تقریبا موفق ظاهر شده است و مراسم سال ۲۰۲۲ میلادی توانست بیش از ۳.۵ میلیون تماشاگر همزمان به خود جذب کند. در آن مراسم شاهد حضور آثاری مثل بازی Marvel's Midnight Suns، بازی Warhammer 40,000: Darktide و بازی One Piece Odyssey بودیم. بااین‌حال هنوز سامر گیم فست فاصله‌ی زیادی با موفقیت‌های گیم اواردز، بزرگ‌ترین مراسم سالانه‌ی جف کیلی دارد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده