// پنجشنبه, ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

زمان اعلام نامزدهای گیم اواردز ۲۰۲۲ مشخص شد

جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری گیم اواردز اعلام کرد که دقیقا چه زمانی شاهد رونمایی کامل از فهرست نامزدهای مراسم TGA 2022 خواهیم بود.

براساس جدیدترین اخبار بازی به‌صورت رسمی مشخص شد که راس ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه، ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) به وقت ایران قرار است جف کیلی فهرست کامل نامزدهای جوایز مراسم گیم اواردز سال ۲۰۲۲ را اعلام کند. کیلی این اطلاعات را به‌عنوان تهیه‌کننده و مجری مراسم The Game Awards با طرفدارها در میان گذاشت.

گیم اواردز طی چند سال اخیر تبدیل به رویدادی پرتماشاگر در دنیای ویدیوگیم شده است. چرا که هر سال تعداد زیادی از طرفدارهای بازی‌ها و شرکت‌های بازی‌سازی مختلف به امید آن که اثر مورد نظر آن‌ها برنده‌ی جایزه شود، مراسم اهدای جوایز را تماشا می‌کنند. تازه حتی برای گیمری که به جوایز اهمیت نمی‌دهد، گیم اواردز می‌تواند دربردارنده‌ی تریلرها و اخبار داغ صنعت بازی باشد.

گیم اواردز ۲۰۲۲ به وقت ایران در بامداد ۱۸ آذر پخش خواهد شد. بااین‌حال قبل از آن که نوبت به رویداد اصلی برسد، در ساعت ۲۰:۳۰ دوشنبه با یک استریم آنلاین کوتاه مواجه خواهیم شد؛ تا ببینیم کدام بازی‌ها و بازی‌سازها نامزد کسب جوایز گوناگون در مراسم The Game Awards 2022 هستند.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید کدام بازی ویدیویی می‌تواند بیشترین تعداد نامزدی‌ها در گیم اواردز ۲۰۲۲ را به‌دست بیاورد؟


منبع The Game Awards
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده