نویسنده: تیم زومجی
// دوشنبه, ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

انتصاب مدیر عامل جدید بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد امین حاجی هاشمی را به عنوان مدیر عامل جدید بنیاد ملی بازی های رایانه ای منصوب کرد.

در جلسه روز شنبه هیات مدیره بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای حکم انتصاب مهندس محمد امین حاجی هاشمی مدیرعامل جدید این بنیاد به وی اعطا شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای دکتر محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود صنعت بازیهای رایانه‌ای در راستای رشد، ارتقا آن و شکوفایی خلاقیت جوانان فعال در این زیست بوم شده است.

حاجی هاشمی دانش آموخته رشته مدیریت رسانه دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر بخش بازی های رایانه ای چهارمین و پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است؛ وی همچنین سابقه همکاری در تدوین برنامه ملی بازی های رایانه ای (مصوب شورای عالی فضای مجازی) در مرکز ملی فضای مجازی و عضویت در هیات مدیره بنیاد و نیز تدوین استراتژی در حوزه بازی در شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات را در کارنامه کاری خود دارد.

حکم انتصاب حاجی هاشمی توسط مهدی صرامی رییس هیات مدیره بنیاد ملی بازیهای رایانه ای به ایشان اعطا شد.

گفتنی است سید صادق پژمان از اردیبهشت سال ۹۸ مسئولیت بنیاد ملی بازیهای رایانه ای را بر عهده داشت که در این جلسه از زحمات ایشان در مدت مسئولیت بنیاد قدردانی شد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده